Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Dziesiąty sklep Dino w naszym powiecie już otwarty. W ostatni dzień starego roku

Andrzej Pudrzyński
31 grudnia, 11:24
Wprawdzie nie udało się przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy handlowcy mają największe żniwa, ale zdążono za to na sylwestra.
Dino w Sulnowie nie narzekało pierwszego dnia na brak klientów
Fot. Andrzej Pudrzyński

Partner strategiczny działu Biznes

W czwartek 31 grudnia otwarto Dino w Sulnowie, tuż koło ronda (gmina Świecie). Sklep znajduje się przy ruchliwej trasie Świecie-Laskowice, więc na pewno może liczyć nie tylko na klientów z Sulnowa czy Sulnówka, ale też z wielu okolicznych wsi.

Od momentu rozpoczęcia prac do otwarcia minęły niemal równe trzy miesiące, włącznie z odbiorami budowlanymi, pożarniczymi i sanitarnymi.
REKLAMA

W sylwestra sklep jest czynny od godz. 6.00 do 19.00, natomiast od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-23.00.

Dino Polska to blisko 1,3 tys. marketów spożywczo-przemysłowych. W powiecie świeckim sieć ma je w Nowem, Grucznie, Osiu, Bukowcu, Dolnej Grupie, Laskowicach, Drzycimiu, Świekatowie i Polskim Konopacie.

a [dot] pudrzynskiateetraswiecie [dot] pl
REKLAMA