Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Wanda, Tymoteusz, Paulina

Piękno zaczyna się od skóry. Nowy salon na mapie urody Świecia

Andrzej Bartniak
4 stycznia, 17:29
Właśnie rozpoczął się karnawał, a wraz z nim czas studniówek. To ten moment w roku, gdy kobiety chcą wyglądać najpiękniej. Warto więc zapoznać się z ofertą salonu kosmetologicznego Rosskin. To zupełnie nowy punkt na mapie urody Świecia.
Salon Rosskin należący do Marty Rosinke oferuje całą gamę zabiegów na twarz i ciało
Fot. Andrzej Bartniak

Partner strategiczny działu Biznes

Salon mieszczący się przy ul. Mestwina 3 (w miejscu dawnej siedziby Pelikana) otwarto zaledwie pięć dni temu. Nawet pobieżny ogląd wnętrz nie pozostawia złudzeń, że włożono sporo pracy w remont. Zadbano też o specjalistyczne wyposażenie.

Jednak jak przekonuje właścicielka salonu, to nie jego uroda ani sprzęt decydują o jakości zabiegów, choć oczywiście nie są bez znaczenia.

„Fachowcy” po jednodniowym kursie

- Najważniejsza jest fachowa wiedza - podkreśla Marta Rosinke, właścicielka Rosskin, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. - Nie brakuje osób, które mianują się trychologiem po jednodniowym kursie. Podczas gdy ja i wiele moich koleżanek kończyłyśmy roczne studia podyplomowe.

Marta Rosinke uczestniczyła w kilkunastu różnego rodzaju kursach i szkoleniach, aby mieć pewność, że będzie pomagać, a nie szkodzić swoim klientkom.

- Bo o to wcale nie trudno, gdy wykonuje się zabiegi bez fachowej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka - zaznacza. - Na szczęście jest coraz więcej klientów, którzy to rozumieją.
Partner działu Biznes

W końcu tego typu salon odwiedza się po to, by wyjść piękniejszym, a nie oszpeconym. A tak pożądane piękno zaczyna się od skóry. Gdy jest ona w złej kondycji, nie ma co marzyć o zdrowym wyglądzie. Jedni mają dane to z natury, inni muszą trochę powalczyć.

- Każdy zabieg poprzedzony jest darmową konsultacją - tłumaczy właścicielka Rosskin.

Grunt to dobra współpraca

Przeprowadza się wywiad, który pozwala ustalić, po pierwsze, co może być przyczyną problemów, których byśmy chcieli się pozbyć, a po drugie, jak to osiągnąć.

- Konieczne jest holistyczne podejście do człowieka. Spojrzenie na jego organizm jako na pewną całość. Bez właściwego rozpoznania zabiegi nie mają większego sensu. Konieczna jest właściwa współpraca na linii kosmetolog-klient - argumentuje.

Bez właściwego rozpoznania
zabiegi nie mają większego sensu

Salon Rosskin oferuje całą gamę zabiegów na twarz i ciało. Począwszy od osób bardzo młodych zmagających się np. z trądzikiem, przez problemy z cellulitem, przebarwieniem i nadmiernym wypadaniem włosów aż do poważnych zabiegów rozpisanych na kilka miesięcy.

Szanse na to, by stać się szczególnie popularnym zabiegiem, ma oczyszczanie wodorowe. Jak sugeruje nazwa, oczyszczanie porów skóry odbywa się przy użyciu wodoru. Chociaż w tym przypadku tajemnicą zabiegu jest też specjalistyczny sprzęt wykorzystywany przez kosmetologa.

Salon oferuje też dojazd do domu klienta oraz gamę zabiegów przewidzianych specjalnie dla mężczyzn.  

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl