Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Dla każdego coś dobrego. Będzie się działo! Ferie z Centrum Kultury Zamek

red
12 stycznia, 07:02
Warsztaty, szkoła tańca, teatr, bal karnawałowy, gry i zabawy. Centrum Kultury Zamek w Nowem przygotował liczne atrakcje z okazji ferii.
Fot. 123RF

REKLAMA

Zajęcia w Centrum Kultury Zamek w Nowem będą odbywały się od 17 do 28 stycznia.

- Wszystkie są bezpłatne. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić - zachęca Dorota Kortas, dyrektor CK Zamek.

Na większość atrakcji nie obowiązują zapisy, poza warsztatami karykatury i komiksu. Ze względu na ich specyfikę, ilość miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na zajęcia z komiksu i karykatury należy wcześniej skontaktować się z Gminną Biblioteką Publiczną osobiście lub pod nr tel. 52 33 27 081.

Dodatkowe informacje na temat ferii z CK Zamek na plakacie poniżej.