Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Nauczyciele zawiozą dary do polskiej parafii na Ukrainie. Szkoła prowadzi zbiórkę

red
9 maja, 20:06
W połowie maja na Ukrainę jadą nauczyciele z Nowego. Zawiozą pomoc do Żytomierza.

Żytomierz to ponad 260-tysięczne miasto położone około 140 km na zachód od stolicy Ukrainy, Kijowa. Jest jednym z głównych ośrodków Polaków w tym kraju.

Nauczyciele z Nowego zawiozą dary do parafii Bożego Miłosierdzia prowadzonej przez księży z Polski. Mieszkańcy, którzy chcieliby włączyć się w akcję pomocy, proszeni są o przynoszenie darów do 13 maja do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 na ulicę Nową lub Myśliwską.

Mile widziane będą słodycze dla najmłodszych parafian (nadchodzi Dzień Dziecka), a dla starszych osób, w większości pochodzenia polskiego, żywność z długim terminem ważności. Potrzebne są także leki, głównie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA