Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Nowe przedszkole wkrótce zapełni się dziećmi. To już ostatnie dni na zapisy

Andrzej Pudrzyński
26 marca, 19:04
Wszystko wskazuje na to, że przedszkole w Nowem już na początku istnienia osiągnie pełen stan osobowy. Przyjmie aż 240 dzieci.
Budowa nowego przedszkola jest już na finiszu
Fot. Jan Plit

- Mamy już zapisane 70 nowych dzieci. Zapisy trwają do końca marca. Te dzieci, dla których teraz nie będzie miejsca, trafią na listę rezerwową – wyjaśnia Hanna Gorczyca, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Nowem.

Wnioski można pobrać z przedszkola przy al. 3 Maja lub ze strony internetowej. Po wypełnieniu należy je wrzucić do skrzynki znajdującej się w werandzie przedszkola.

Błędnie lub nie wypełnione w całości wnioski, bez dołączonych odpowiednich załączników, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

W sumie nowe przedszkole położone w sąsiedztwie dotychczasowego przyjmie około 240 dzieci. Prawie jedna trzecia z nich to nowe maluchy, również te, dla których nie było miejsca w poprzednim dużo mniejszym budynku.

Nowe przedszkole przy al. 3 Maja ma 2,5 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Budowa i zagospodarowanie terenu wokół będzie kosztowało gminę 11 mln zł. Przedszkole zacznie działać od września tego roku. W budynku starego po remoncie zostanie otwarty żłobek.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA