Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Nowy autobus za milion złotych już dowozi uczniów

Andrzej Pudrzyński
24 maja 2023, 20:34
Niedawno informowaliśmy, że do Nowego dotrze nowiutki autobus szkolny. Autobus nie tylko jest już na miejscu, ale służy już uczniom ze szkół podlegających gminie.
Autobus jest wyposażony w podnośnik dla osób niepełnosprawnych
Fot. UG w Nowem

W pierwszej połowie maja autobus marki Iveco sprawdzono w Gdańsku pod względem zgodności z zamówieniem oraz dopełniono formalności zakupowych. W ubiegły czwartek przyjechał do Nowego. Ma 40 miejsc siedzących oraz podnośnik i miejsce dla osoby niepełnosprawnej.

- Autobus już w ubiegły piątek zaczął dowozić uczniów do szkół - mówi Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego. - Zastąpi 16-letną scanię, która jest już wysłużona i generuje duże koszty serwisowe. 

Autobus kosztował 1 mln 75 tys. zł, z czego 931 tys. zł to dofinansowanie z państwowego funduszu Polski Ład.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Czytaj także