Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Oskar Cyms z Nowego był najlepszy w show "Twoja twarz brzmi znajomo" [wideo]

Andrzej Pudrzyński
18 marca 2023, 09:03
Pochodzący z Nowego Oskar Cyms idzie jak burza w 18. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego Polsacie. Wygrał trzeci odcinek, a nagrodę przekazał na szczytny cel.
Oskar Cyms jako Eminem
Fot. Youtube

Oskar Cyms (rocznik 2001) z przytupem wszedł do świata show-biznesu. Przygodę z muzyką zaczynał jeszcze jako dziecko w lokalnym chórze, a potem w kościelnym zespole wokalno-instrumentalnym w Nowem.

Jak przyznaje, bardzo ceni sobie wsparcie lokalnej społeczności.

Wspaniałe jest to, że czuć tam taką lokalną więź. Gdy wychodził mój utwór, to kilkaset osób z mojego miasta udostępniało go, co było niezastąpioną pomocą w zdobywaniu zasięgów.To jest cudowne – powiedział w podcaście "Zdanowicz pomiędzy wersami".

Przepustka do kariery

Po maturze mieszkaniec Nowego studiował informatykę i ekonometrię. Zdobył licencjat na Uniwersytecie Gdańskim, ale to, czym naprawdę chciał się zajmować, była muzyka.

Publiczności, i to nie tylko w Polsce, dał się poznać w ubiegłym roku dzięki utworowi "My girl", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu "365 dni: Ten dzień". To była jego przepustka do kariery.

Na początku marca pojawił się w obsadzie 18. edycji popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Uczestnicy wcielają się w nim w gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Nie tylko śpiewają ich utwory, ale też starają się jak najbardziej upodobnić do nich fizycznie poprzez odpowiednią charakteryzację.

Oskar jako Bartek Wrona, Kasia Kowalska i Eminem

W pierwszym odcinku Oskar Cyms wystąpił jako metamorfoza Bartka Wrony z zespołu Just 5 śpiewając piosenkę "Kolorowe sny". W drugim nowianin był Kasią Kowalską wykonującą "Coś optymistycznego". 

Zyskał uznanie jury i publiczności, ale prawdziwy przełom nastąpił w trzecim odcinku emitowanym 17 marca. Oskar Cyms wcielił się w Eminema. Charakteryzacja, sposób poruszania się na scenie, a przede wszystkim to, jak zaśpiewał "The Real Slim Shady" wypadły fenomenalnie.

- Zaimponowałeś mi - powiedziała po występie jurorka Małgorzata Walewska.

Zachwycony był też Paweł Domagała

- Ogromny szacunek, bo wiem, ile to musiało kosztować cię pracy - podkreślał.

Po takiej ocenie występu nie mogło być inaczej. Oskar Cyms z Nowego wygrał trzeci odcinek programu.

Szlachetny gest

Mieszkańcom Nowego i naszego regionu zaimponował nie tylko talentem, ale również tym, co zrobił potem. Wygraną w wysokości 10 tys. zł przekazał Fundacji Siempomaga dla dziewczynki walczącej z nowotworem.

Artystę zobaczymy i usłyszymy ponownie w piątek 24 marca o godz. 20.05 na antenie Polsatu w czwartym odcinku tego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Czym Oskar Cyms zaskoczy nas jako Passenger? Wkrótce się przekonamy.

Zobacz poniżej wideo z występu Oskara jako Eminema.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl