Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

"Piasek" gwiazdą Dni Nowego. Co jeszcze będzie się działo podczas święta miasta?

red
17 maja, 21:18
Gwiazdą Dni Nowego będzie Andrzej "Piasek" Piaseczny. Obchody rozpoczną się 3 czerwca.
Andrzej Piaseczny wystąpi w nowskim amfiteatrze 4 czerwca
Fot. materiały prasowe
 
Tegoroczne Dni Nowego rozpoczną się 3 czerwca o godz. 16.00 turniejem szachowym w Centrum Kultury Zamek.
 
Sobota 4 czerwca to dzień koncertowy. Wcześniej, o godz. 11.00 Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na zajęcia literacko-plastyczne.
 
Blok rozrywkowy rozpocznie się około godz. 18.30 w amfiteatrze.
 
Młoda, utalentowana nowianka, Hania Walczyk, wystąpi przed zesepołem Lord, grającym utwory Queen i Frediego Mercury. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej "Piasek" Piaseczny, który wraz z zespołem pojawi się na scenie około godz. 21.00.
 
W niedzielę 5 czerwca o godz. 7.00 nad Jeziorem Czarownic zmagania w turnieju wędkarskim rozpoczną wędkarze, którzy będą walczyć o puchar burmistrza Nowego.
 
Od godziny 15.00 Centrum Kultury Zamek i Urząd Gminy w Nowem zapraszają ponownie do amfiteatru na pokazy akrobatyczne, gimnastyczne, taneczne, przedstawienie teatralne oraz zabawy dla najmłodszych z animatorem.
 
Z kolei Agnieszka Marczak, finalistka programu "Mam Talent" nauczy chętnych, jak ćwiczyć z hula-hopem.
 
 
redakcjaatextraswiecie [dot] pl