Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Przez lata ratował ludzkie zdrowie i życie. Spoczywaj w spokoju!

bart
19 maja 2021, 10:56
Zmarł druh Zygmunt Majewski, który z Ochotniczą Strażą Pożarną w Nowem związany był od początku lat 50.
Druh Zygmunt Majewski należał do bardzo lubianych i szanowanych osób
Fot. OSP Nowe

Zygmunt Majewski (1936-2021) zaczynał służbę w strukturach zakładowej OSP przy Nadwiślańskiej Fabryce Mebli za prezesury Bronisława Zamora. Do OSP Nowe przeszedł w lutym 1954 r. Stało się to na prośbę ówczesnego naczelnika Maksymiliana Stasiewskiego. Jednostka przygotowywała się do udziału w zawodach strażackich i zależało mu na jej wzmocnieniu.
REKLAMA

W tym samym roku Zygmunt Majewski ukończył w Nowem kurs szeregowców. W 1962 r. w Bydgoszczy ukończył kurs dowódców sekcji. Od 1990 r. był członkiem zarządu OSP w Nowem. W latach 1991-2006 r. był zastępcą naczelnika miejscowej straży.

Przez lata służby uczestniczył w wielu wyjazdach do różnego rodzaju zdarzeń m.in. w gaszeniu pożaru szpitala psychiatrycznego w Grupie w 1980 r. i pożaru lasu w Kuźni Raciborskiej w 1992 r. Za wieloletnią czynną służbę był wielokrotnie odznaczany. Wśród mieszkańców Nowego cieszył się ogromnym szacunkiem. Zmarł w wieku 84 lat.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

źródło: OSP Nowe
REKLAMA