Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Weekend dla małej Lei. Sprawdźcie, co będzie się działo w gminie Nowe

Andrzej Pudrzyński
15 maja 2021, 07:34
Mamy świetną wiadomość. Zebrano już potrzebną kwotę na rozpoczęcie leczenia 19-miesięcznej Lei Kirskiej z Nowego. Mieszkańcy Nowego i okolic nie przerywają jednak zbiórek.
Choroba małej Lei poruszyła tysiące osób
Fot. Pomagamy Lei

REKLAMA

Nie wiadomo, jak kosztowna będzie cała kuracja Lei, cierpiącej na ostrą białaczkę. Na portalu Siepomaga.pl w sobotę rano widniała już kwota 1 mln 360 tys. zł, którą wpłaciło prawie 27 tys. osób. To nawet nieco więcej, niż było potrzebne na kosztowne leczenie. Nie wiadomo jednak, jak duże będą ostateczne koszty, dlatego ludzie dobrej woli wciąż wpłacają kolejne pieniądze, uczestniczą w aukcjach internetowych i organizują rozmaite wydarzenia.

Prawdziwy wysyp tych ostatnich czeka nas w weekend.

sobota, 15 maja

Nowe, godz. 7.30-12.00
Targowisko miejskie, stoisko dla Lei, pchli targ - dla każdego coś dobrego.

Bochlin, godz.15.00
Bieg dla Lei, zbiórka o godz. 14.45 na boisku na osiedlu w Bochlinie, wpisowe 5 zł do puszki, dystans 5 km, bieg otwarty dla wszystkich.

Nowe, godz. 16.00
Podczas meczu na stadionie między Wisłą Nowe a Torem Laskowice będzie możliwość wrzucenia datków do puszki.
REKLAMA

niedziela, 16 maja

Bochlin, godz. 10.00
Toskania Kociewska – osły Toskanii dla Lei, poznaj i wybierz się na przejażdżkę w zamian za datek dla chorej nowianki.

Nowe
Parafia Św. Mateusza; msza godz. 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 17.00. Po każdej mszy będzie zbiórka do puszek, będzie również stoisko z ciastami. Po mszy o godz.17.00 odbędzie się koncert zespołu Tu i Teraz dedykowany Małej Lei.

Rodzice Lei Kirskiej uruchomili zbiórkę pieniędzy na portalu Siepomaga.pl. Również na Facebooku w grupie Pomagamy Lei trwają licytacje, z których dochód zasili koszty leczenia małej mieszkanki Nowego.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA