Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Wkrótce zrobimy zakupy w pawilonie handlowym w Nowem. Jakie sklepy tam znajdziemy?

Andrzej Pudrzyński
9 października, 12:46
Pierwszy sklep już rozpoczął przeprowadzkę do nowego pawilonu. Wkrótce dołączą kolejne.
Nowy pawilon znajduje się w sąsiedztwie Biedronki
Fot. Jan Plit

Budowa pawilonu handlowego przy ul. Bydgoskiej w Nowem, rozpoczęła się w marcu tego roku. Inwestorem jest poznańska firma Duda Development. Ta sama, która w grudniu 2017 r. oddała do użytku znajdującą się tuż obok Biedronkę.

- Będą się tam mieściły trzy odrębne lokale o łącznej powierzchni 1300 m kw – wyjaśnia Józef Gawrych, kierownik wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Świeciu.

Inwestor nie udziela informacji, jakie sklepy ulokują się w pawilonie, ani kiedy nastąpi jego otwarcie. Jak jednak ustaliliśmy, przenosiny rozpoczęła już drogeria Rossmann, mieszcząca się do tej pory przy placu św. Rocha.

Ponadto w nowym obiekcie przy ul. Bydgoskiej swoje sklepy otworzą Media Expert i Pepco, które przeniosą się z ul. Tczewskiej.

Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy we wszystkich trzech sklepach w nowym pawilonie handlowym w ciągu najbliższego miesiąca.

Do pawilonu przeniosą się Rossmann, Pepco i Media Expert

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl