Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Zderzenie samochodu osobowego ze skuterem na ulicy Tczewskiej w Nowem

Andrzej Pudrzyński
24 czerwca, 17:19
Nieostrożność kierowcy audi była przyczyną kolizji, do której doszło w czwartek w Nowem.
Kierowca audi został ukarany mandatem
Fot. Jan Plit

W czwartek około godz. 12.30 kierowca audi a4 wyjeżdżający z parkingu koło Polomarketu w Nowem, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy skutera jadącego ul. Tczewską.

- Doszło do zderzenia, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca audi został ukarany mandatem - wyjaśnia asp. Julia Zielińska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Jak informuje policja, za kierownicą audi siedział 65-letni nowianin. Skuterem simson jechała również pasażerka. Prowadzący go 82-letni mężczyzna także jest mieszkańcem Nowego.

Wartość uszkodzeń obydwu pojazdów oszacowano wstępnie na około 5 tys. zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl