Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Zimno im niestraszne. Morsy pluskały się w Jeziorze Czarownic [zdjęcia]

jp
24 stycznia 2021, 18:28
W niedzielę nad Jeziorem Czarownic w Nowem spotkała się grupa około 20 morsów.
W wodzie pluskały się morsy obojga płci
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Grupa morsów w Nowem działa od kilku tygodni. Po rozkruszeniu lodu przy pomoście, przeprowadzono wspólną rozgrzewkę. Panie i panowie podzielili się na kilkuosobowe grupy, bo więcej osób nie weszłoby jednocześnie do przerębla.

Po około 5 minutach następowała zmiana. Ci, którzy zaliczyli już kąpiel w jeziorze, po kolejnej rozgrzewce i ubraniu się, wracali do domów na kubek gorącej herbaty. Z pewnością na to zasłużyli.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl