Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Jokerki będą miały intensywny turniejowy maraton

Tomasz Keller
1 września, 20:38
Dla naszych siatkarek zapowiada się prawdziwa „kampania wrześniowa”. Podopieczne Piotra Sobolewskiego przez cały miesiąc w każdy weekend będą brały udział w jakimś turnieju. Jeden z nich odbędzie się w Świeciu.
Siatkarki Jokera trenują przed wrześniowym maratonem turniejowym
Fot. Andrzej Bartniak

Jokerki już w pierwszy weekend września wybierają się do Poznania, gdzie wystąpią w silnie obsadzonym turnieju towarzyskim. Ich rywalkami, oprócz gospodyń, Energetyka Poznań, będą zespoły MKS-u Kalisz oraz Pałacu Bydgoszcz.

Spotkanie koleżanek

Co ciekawe, w każdej z tych drużyn wystąpią zawodniczki, które grały kiedyś w Świeciu. W drużynie z Poznania będą to: Aleksandra Gancarz i Klaudia Gajewska, w ekipie z Kalisza – Hanna Łukasiewicz i Kinga Dybek, natomiast w Pałacu – Sandra Szczygioł, Marta Ziółkowka i wieloletnia rozgrywająca Jokera – Katarzyna Wenerska.

Po zawodach w Poznaniu, nasze zawodniczki wystąpią na dwóch turniejach w Warszawie, natomiast 23-24 września w świeckiej hali odbędzie się coroczny Turniej o Puchar Prezesa Firmy Mekro. Bardzo możliwe, że w tym roku ze względu na ilość gier, turniej w naszym mieście będzie nieco okrojony. Do tej pory zazwyczaj odbywał się przez trzy dni z udziałem czterech lub pięciu drużyn. W tym roku ma być trochę krótszy.

Dziewczyny będą zapracowane

- We wrześniu gramy niesamowicie dużo spotkań turniejowych, dlatego najprawdopodobniej zdecydujemy się, aby zawody w Świeciu skrócić do dwóch dni i rozegrać je z udziałem trzech drużyn w systemie każdy z każdym – mówi Piotr Sobolewski, trener Jokera-Mekro Energoremont Świecie. – Tydzień później, w ostatni weekend września przyjdzie nam jeszcze rozegrać turniej w ramach Pucharu Polski, najprawdopodobniej w Radomiu. Zmieni się zatem nieco formuła tych rozgrywek, bo do tej pory grało się systemem, że przegrywający odpada. Co gorsza, ostatni z turniejów rozegramy na tydzień przed rozpoczęciem ligi, co nie do końca jest dla nas komfortowe – przyznaje trener.

Po turniejowym maratonie, Joker rozpocznie sezon 7 października meczem we własnej hali z MKS E. Leclerc Radomką Radom.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz