Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Kacper Kiełpiński zapunktował na Śląsku

red
12 kwietnia 2022, 19:46
Zapaśnik Wisły Świecie zajął piąte miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Raciborzu.
Kacper Kiełpiński (po prawej) podczas walki półfinałowej
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Sztab szkoleniowy Wisły Świecie zadecydował się wystawić Kacpra Kiełpińskiego do rywalizacji w stylu klasycznym.

- Do tej pory Kacper startował wyłącznie w stylu wolnym. „Klasyk” różni się tym, że zawodnicy mogą atakować wyłącznie od pasa w górę, a więc nie mogą wchodzić przeciwnikowi w nogi – wyjaśnia Klaudiusz Sikorski, prezes Wisły Świecie – Chcieliśmy, aby w ten sposób Kacper miał więcej okazji do startów przed zbliżającymi się, najważniejszymi dla nas Mistrzostwami Polski Juniorów w stylu wolnym – dodaje Sikorski.

REKLAMA
REKLAMA

Zawodnik Wisły spisał się całkiem dobrze. Wygrał dwie pierwsze walki. W pojedynku półfinałowym musiał jednak uznać wyższość rywala, podobnie jak w walce o brązowy medal.

- Ostatecznie Kacper zajął piąte miejsce z którego jesteśmy zadowoleni, bo zdobył dla klubu punkty we współzawodnictwie dzieci i młodzieży – przyznaje prezes.

REKLAMA
REKLAMA

Rywalizację w kategorii 60 kg wygrał w Raciborzu Olivier Skrzypczak (Stowarzyszenie Akademia Zapasów, Nowy Tomyśl).

Srebrny medal wywalczył Grzegorz Hildenbrand (Kędzierzyn Koźle), a brązowe Rafał Bzydra (Ruda Śląska) oraz Dominik Partyka (Śląsk Wrocław).

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA