Kibicowali świeciance Kasi Wenerskiej na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu

Podczas siatkarskiego turnieju olimpijskiego nie zabrakło świeckich akcentów. W środowym meczu kobiet Polska-Kenia całego trzeciego seta rozegrała Katarzyna Wenerska, a z trybun wspierali ją starzy dobrzy znajomi z Jokera-Mekro Świecie.
Przedstawiciele Jokera i Mekro na meczu Polska-Kenia, w którym grała Katarzyna Wenerska / Fot. nadesłane

Joker Świecie pochwalił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Prezes Jokera Andrzej Nadolny, a także członek zarządu Rafał Szczepański oraz jeden z właścicieli firmy Mekro i sponsora Jokera Roman Sprada, mieli przyjemność na żywo w paryskiej hali oglądać mecz Polska - Kenia.

Zgodnie z przewidywaniami, Polki dość gładko ograły Kenijki 3:0 (14,17,15) i tym samym zapewniły sobie awans do ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

W ostatnim meczu grupowym Polska zmierzy się z Brazylią o pierwsze miejsce w grupie, które będzie miało znacznie, ponieważ teoretycznie może zapewnić łatwiejszego rywala w ćwierćfinale.

W meczu z Kenią solidnie zaprezentowała się Katarzyna Wenerska ze Świecia. Była rozgrywająca Jokera-Mekro Świecie pojawiła się na parkiecie pod koniec pierwszego seta, a później trener Stefano Lavarini dał jej pograć w całej trzeciej partii, w której zdobyła olimpijski punkt dla naszej reprezentacji.

Ostatni mecz grupowy Polek z reprezentacją Brazylii zaplanowano na najbliższą niedzielę o godzinie 21.00.

redakcja@extraswiecie.pl   

Udostępnij
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Nie tylko Ci panowie kibicowali Swieciance i są ze Świecia pozdrawiam

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors