Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Reprezentantka Świecia Oliwia Czerwińska przywiozła brąz z mistrzostw Europy

red
22 kwietnia 2022, 21:48
Pochodząca z Jeżewa pięściarka Wdy Świecie, Oliwia Czerwińska, wywalczyła w Sofii trzecie miejsce podczas Mistrzostw Europy Juniorek i Juniorów w boksie w wadze 70 kg.
Oliwia Czerwińska, brązowa medalistka z Sofii
Fot. FB/Polski Związek Bokserski
REKLAMA
REKLAMA

Drogę do strefy medalowej w stolicy Bułgarii otworzyła Oliwii Czerwińskiej walka z Włoszką Giorgią Maniero. Polka wykorzystała lepsze warunki fizyczne i jednogłośnie zwyciężyła na punkty 5:0.

Czworo sędziów wytypowało zwycięstwo Oliwii Czerwińskiej we wszystkich rundach (w punktach 30:27), natomiast jeden sędzia uznał, że Czerwińska zwyciężyła, ale stosunkiem punktów 29:28. Generalnie rzecz biorąc bokserka pochodząca z Laskowic w każdej rundzie sprawiała lepsze wrażenie od rywalki, pewnie awansując w ten sposób do walki półfinałowej.

REKLAMA
REKLAMA

Niestety, w pojedynku, którego stawką był finał, Oliwia Czerwińska przegrała jednogłośnie na punkty z Irlandką Laurą Moran 0:5 (28:29, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30). Tu również wszyscy sędziowie byli przekonani o zwycięstwie jednej zawodniczki.

Tym samym bokserka Wdy Świecie odniosła kolejny wielki sukces w swojej sportowej karierze zdobywając brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorek.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA