Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Strażaczki były gościnne dla rywalek w pucharowym boju

red
20 listopada, 16:56
Zwycięstwem UKS Sportis SISU Tęczy Bydgoszcz zakończył się finałowy turniej o Puchar Polski KP-ZPN w futsalu kobiet rozegrany w świeckiej hali. Zespół Strażaka Przechowo przegrał 1:4 w półfinale z późniejszym triumfatorem rozgrywek.
Zespół Strażaka Przechowo
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Do turnieju zgłosiły się 4 zespoły kobiecie. Strażak Przechowo trafił w losowaniu na UKS Sportis SISU Tęczę Bydgoszcz. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla "strażaczek" bo już w 3 minucie pierwszą bramkę zdobyła Julia Ciesielska.

Niestety, był to pierwszy i ostatni gol w wykonaniu drużyny z Przechowa. Bydgoszczanki wyrównały w 8 minucie po trafieniu Marty Kaczmarek. W drugiej połowie zespół z Bydgoszczy miał już wyraźniejszą przewagę, którą udokumentował zdobyciem trzech goli w ciągu niecałych dwóch minut.

REKLAMA
REKLAMA

W 16 minucie najpierw drugą bramkę dołożyła Marta Kaczmarek, a na 3:1 dla Tęczy podwyższyła Emilia Sobierajska. Ta sama zawodniczka w 17 minucie ustaliła wynik na 4:1 dla Tęczy Bydgoszcz.

W drugim półfinale emocji było jeszcze więcej. Zawodniczki JSS Toruń czterokrotnie wychodziły na prowadzenie, ale tyle samo razy do remisu doprowadzał zespół Chemika Moderator Bydgoszcz. Ostatecznie zwycięską bramkę na 5:4 dla JSS Toruń w ostatniej minucie zdobyła Daria Gul.

REKLAMA
REKLAMA

W finałowym pojedynku pomiędzy JSS Toruń a Tęczą Bydgoszcz pierwszą bramkę dla torunianek w 9 minucie strzeliła Szeliga. Bydgoszczanki wyrównały jeszcze w pierwszej połowie po golu Bietrackiej.

Po przerwie podobnie jak w meczu półfinałowym, bydgoszczanki udokumentowały swoją przewagę w pięciu ostatnich minutach.

REKLAMA
REKLAMA

Po dwóch bramkach Kaczmarek i jednym trafieniu Sobierajskiej, ostatecznie to UKS Sportis SISU Tęcza Bydgoszcz okazała się lepsza, wygrywając 4:1 (1:1) i zdobywając Puchar Polski KP-ZPN w futsalu, który wręczał Jerzy Gawarkiewicz, członek komisji futsalu KP-ZPN.

Nagrody za udział dla trzech pozostałych drużyn wręczali sędziowie: Damian Dorn, Marcin Szkodziński i Dariusz Drozd.

REKLAMA
REKLAMA

Komplet wyników turnieju:

Mecze półfinałowe:

UKS Sportis SISU Tęcza Bydgoszcz – Strażak Przechowo 4:1 (1:1)

Bramki:

Tęcza: Kaczmarek 8’, 16’, Sobierajska 16’,17’

Strażak: Ciesielska 3’

Chemik Moderator Bydgoszcz – JSS Toruń 4:5 (3:3)

Bramki:

Chemik: Gugała 4’, Fordon 6’, Bryś 10’, 18’,

JSS Toruń: Kapidura 3’, 5’, Gul 9’, 20’, Wiśniewska 16’

REKLAMA

Finał (rozgrywany 2 x 12 minut)

UKS Sportis SISU Tęcza Bydgoszcz – JSS Toruń 4:1 (1:1)

Bramki:

Tęcza: Bietracka 10’, Sobierajska 13’, Kaczmarek 16’, 24’

JSS Toruń: Szeliga 9’

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA