Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Świecie pierwsze, Lniano drugie. Brawo dziewczyny!

sport
22 lutego, 15:38
Podopieczne Agnieszki Szewczyk udowodniły, że na szczeblu województwa nie mają sobie równych i pewnie zwyciężyły w turnieju finałowym w SP nr 8 w Świeciu. Srebrne medale przypadły Spartakusowi Lniano.
Młodziczki Jokera zdobyły mistrzostwo województwa po raz trzeci z rzędu
Fot. Joker Świecie

Wyliczono, że młodziczki Jokera Świecie wygrały 42 mecze z rzędu, licząc spotkania ligowe (rozgrywane w ramach K-P ZPS) oraz mecze w turniejach finałowych! Klub pochwalił się tym faktem na swoim profilu w mediach społecznościowych i rzeczywiście jest to najlepszy dowód na to, jak młodziczki Jokera Świecie zdominowały rozgrywki w województwie w tej kategorii wiekowej.

Kolejny turniej finałowy odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Świeciu. Pierwszy dzień rywalizacji zdominowały zespoły z powiatu świeckiego. Zarówno Joker Świecie, jak i Spartakus Lniano wygrały obydwa swoje mecze po 2:0 ze Stalą Grudziądz i Tucholanką Tuchola.

Jasne więc się stało, że o brązowy medal powalczą zespoły z Grudziądza i Tucholi, a tytuł mistrzowski trafi do Świecia lub Lniana. Ostatecznie Stal pokonała Tucholankę 2:1, a w decydującym starciu Joker Świecie wygrał ze Spartakusem Lniano 2:0 (25:17, 25:9).

Dla Jokera Świecie było to trzecie mistrzostwo województwa z rzędu i piąte w historii klubu. Niecodziennym sukcesem może się pochwalić natomiast Aleksandra Drażdżewska, która jako jedyna ze złotej ekipy miała udział we wszystkich trzech triumfach, w tym jeszcze w sezonie 2018/19, gdy trenerem był Andrzej Nadolny.

Warto dodać, że Spartakus Lniano, zdobywając srebrny medal, uzyskał z kolei najlepszy wynik w historii klubu. Do tej pory najlepszym osiągnięciem Spartakusa w województwie, było trzecie miejsce.

Wyniku turnieju finałowego:

Joker Świecie – Tucholanka Tuchola 2:0 (25:8, 25:14), Spartakus Lniano – Stal Grudziądz 2:0 (25:14, 25:12), Joker – Stal 2:0 (25:10, 25:9), Spartakus – Tucholanka 2:0 (25:7, 25:11), Stal – Tucholanka 2:1 (23:25, 25:22, 15:11), Joker – Spartakus 2:0 (25:17, 25:9).

1. Joker Świecie 3 6 6-0

2. Spartakus Lniano 3 5 4-2

3. Stal Grudziądz 3 4 2-5

4. Tucholanka Tuchola 3 3 1-6

sportatextraswiecie [dot] pl