Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Trenerska karuzela. Zmiany w Grucznie i Pruszczu, a wkrótce również w Świeciu

red
21 lipca, 20:09
W ostatnich kilku tygodniach więcej niż o nowych zawodnikach w klubach słyszało się o wymianie szkoleniowców. Nowym trenerem w Wiśle Gruczno został Grzegorz Sułkowski, a tą samą posadę w Starcie Pruszcz objął Robert Wójcik. Wkrótce nazwisko nowego trenera ma również ogłosić Futsal Świecie.
Grzegorz Sułkowski (po lewej) i Robert Wójcik
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Działacze Startu Eco-Pol ogłosili, że ich nowym trenerem zostanie Robert Wójcik. Dotychczasowy szkoleniowiec ekipy z Pruszcza, Damian Ejankowski, przenosi się natomiast do A-klasowego Tarpana Mrocza, a więc klubu spoza powiatu świeckiego, mającego jednak spore aspiracje do walki o klasę okręgową.

Robert Wójcik ostatnie dwa pełne sezony spędził jako trener Sportisu Łochowo, podobnie jak Start, występującego w czwartej lidze. Można powiedzieć, że w tym właśnie klubie rozpoczęła się na dobre jego kariera trenerska, jeśli chodzi o samodzielne prowadzenie ekipy seniorów.

REKLAMA
REKLAMA

Wójcik ma jednak bardzo bogate doświadczenie z pracy z młodzieżą. W latach 1998-2001 prowadził z sukcesami kadrę Pomorskiego ZPN. W 1999 i 2000 roku zdobywał mistrzostwo Polski jako trener reprezentacji Makroregionu Pomorze w finałach rozgrywek im. Kuchara i Michałowicza. Przede wszystkim jednak Robert Wójcik pracował z młodzieżowymi reprezentacjami Polski, prowadząc między innymi kadry U-15, U-16 i U-17.

Działacze Wisły Gruczno również zdecydowali się na roszadę na ławce trenerskiej. Prezesa, pełniącego również do tej pory rolę trenera Mariusza Przesmyckiego, zastąpi jego dotychczasowy asystent Grzegorz Sułkowski.

REKLAMA
REKLAMA

- Chciałbym zająć z drużyną miejsce w pierwszej piątce tabeli. Mamy w planach pozyskanie 3-4 wartościowych zawodników, aby wzmocnić rywalizację w zespole. Liga będzie bardzo ciężka i wyrównana. Czekają nas prestiżowe mecze z Zawiszą II i Tarpanem Mroczą, które przyniosą dużo emocji, bo będziemy się mogli w nich sprawdzić na tle dobrych zespołów, aspirujących, podobnie jak my, do awansu – mówi nowy trener Wisły Gruczno. – W każdym meczu będziemy grali tylko o zwycięstwo i na pewno będziemy chcieli narzucać swój styl gry. Gdy grałem jeszcze w klubie jako napastnik, udawało mi się strzelać dużo bramek i chciałbym, aby mój zespół również był bardzo skuteczny – dodaje Grzegorz Sułkowski.

REKLAMA
REKLAMA

Sułkowski, oprócz występów w Wiśle Gruczno, grał również jako zawodnik w takich klubach, jak Wda Świecie, Grom Osie, Chełminianka Chełmno, Tor Laskowice, Sparta Przysiersk czy KS Brzoza. Rola pierwszego trenera Wisły Gruczno będzie jego debiutem na samodzielnym stanowisku.

Na przyszły tydzień prezentację nowego trenera zapowiedział również KS Futsal Świecie. Podobno ma to być bardzo głośne nazwisko w futsalowym środowisku. Futsaliści będą przygotowywać się do swojego debiutu w I lidze w hali w Unisławiu, dopóki nie zostanie dokończona wymiana parkietu w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu, co ma nastąpić na przełomie sierpnia i września.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA