Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Wda Świecie zakończyła sezon w słabym stylu

sport
14 czerwca, 22:02
W ostatnim meczu w tym sezonie piłkarze ze Świecia przegrali na własnym boisku aż 1:6 z Cuiavią Inowrocław, która spada z ligi. Mimo to rundę w strefie spadkowej zakończyli na dobrym – drugim miejscu.
Damian Wietrzykowski (w czarnej bluzie) i Wojciech Ernest pożegnali się z kolegami z drużyny
Fot. Wda Świecie

Wda ostatecznie skończy sezon na dziewiątym miejscu w IV lidze, drugim w strefie spadkowej, zapewniającym pewne utrzymanie. O ostatnim meczu kibice będą chcieli jednak z pewnością zapomnieć, zwłaszcza, że przystępująca do niego Cuiavia Inowrocław już przed przyjazdem do Świecia wiedziała, że opuści szeregi czwartej ligi.

Już po siedmiu minutach świecianie przegrywali 0:2, a po pierwszej połowie 0:5! Jak sam wynik wskazuje niewiele w tym okresie da się dobrego powiedzieć o postawie bramkarza i formacji obronnej.

Lekkim usprawiedliwieniem dla trenera Gralaka może być jednak fakt, że dał w tym spotkaniu pograć młodzieżowcom, wpuszczając ich aż siedmiu w podstawowej „jedenastce”. Świecianie mieli w pierwszej połowie kilka okazji do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystali.

W drugiej połowie, gdy mecz był już w zasadzie rozstrzygnięty bramkę honorową w 81. minucie dla Wdy zdobył Norbert Frankiewicz. W samej końcówce, goście dołożyli jednak jeszcze jedno trafienie, ustalając wynik meczu na 6:1 dla spadkowicza z Inowrocławia.

Bezpośrednio przed meczem, działacze Wdy podziękowali za grę Damianowi Wietrzykowskiemu i Wojciechowi Ernestowi, których nie zobaczymy już w kolejnym sezonie przy ul. Sienkiewicza.

sportatextraswiecie [dot] pl