Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Wda urządziła sobie ostre strzelanie

sport
13 kwietnia, 17:44
Czternaście lat kibice Wdy Świecie czekali na tak wysokie zwycięstwo swojej drużyny. Podopieczni Mariusza Gralaka rozgromili ostatnią w tabeli KS Brzozę aż 10:0!
Wda Świecie sprawiła rywalom tęgie lanie
Fot. nadesłane

Póki co mecze piłkarskie rozgrywane są do czwartej ligi włącznie. Zawodnicy klasy okręgowej i niższych lig muszą czekać na poluzowanie obostrzeń, dotyczących sportu amatorskiego, natomiast piłkarze czwartej ligi, grają swoje mecze zgodnie z terminarzem.

Miniony weekend był bardzo udany dla reprezentantów powiatu świeckiego. Zarówno Wda Świecie, jak i Start Eco-Pol Pruszcz grają w „grupie spadkowej”, ale w ostatniej kolejce zgromadzili komplet punktów. Pruszczanie po golu Jakuba Krukowskiego skromnie pokonali Spartę Brodnica 1:0, za to Wda Świecie urządziła sobie bardzo ostrą kanonadę, pokonując KS Brzozę 10:0 (2:0).

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego pogromu. Po dwóch golach Wojciecha Ernesta w 9 i 35 minucie i asystach Karola Maliszewskiego i Macieja Góry, świecianie prowadzili 2:0 i takim wynikiem zakończyli pierwszą połowę.

Miniony weekend był bardzo udany dla reprezentantów powiatu świeckiego. Zarówno Wda Świecie, jak i Start Eco-Pol Pruszcz grają w „grupie spadkowej”, ale w ostatniej kolejce zgromadzili komplet punktów

Trzeba jednak dodać, że w ekipie goście pod koniec pierwszej połowy kontuzji doznał pierwszy bramkarz, którego musiał zastąpić niedoświadczony na boiskach czwartej ligi Bartosz Pindel, dla którego był to absolutny debiut na tym szczeblu rozgrywek. Nie będzie on go jednak dobrze wspominał, ponieważ w drugiej połowie aż ośmiokrotnie wyciągał piłkę z siatki!

Już w 47 minucie na 3:0 podwyższył Jakub Ratkowski. Kolejne dwa trafienia dla Wdy były autorstwa Bartosza Czerwińskiego w 55 i 69 minucie. W 74 minucie podłamani goście trafili do własnej siatki i było już 6:0 dla Wdy. Na tym gospodarze jednak nie zamierzali kończyć.

W 77 minucie piękną bramkę w samo okienko zdobył Maliszewski, który kilka minut później zaliczył również asystę przy golu Miłosza Waszczuka. Maliszewski dołożył w 84 minucie jeszcze jedną bramkę, a dwie minuty później po jego uderzeniu skuteczną dobitką wykazał się Norbert Frankiewicz, który strzelił swoją pierwszą bramkę w drużynie seniorskiej.

sportatextraswiecie [dot] pl