Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Z Kusym Laskowice żegna się Barbara Suchomska

Jakub Keller
23 sierpnia 2017, 17:17
Zawodniczki Kusego Laskowice wzięły udział w zgrupowaniu kadry województwa w tenisie stołowym w Kamieniu Krajeńskim. Z klubem żegna się natomiast Barbara Suchomska, która w nowym sezonie grać będzie w drużynie I ligi tenisa stołowego kobiet – IKTS Inowrocław.
Maciej Rakowicz, prezes Kusego Laskowice, żegna się z Barbarą Suchomską
Fot. Archiwum

15 sierpnia Amelia Błach, Martyna Rujner, Natalia Grzybowska, Natalia Redzimska, Emilia Kilanowska, Lilianna Rujner, Julia Smykowska i Maja Śmigiel, zawodniczki Kusego Laskowice, wróciły ze zgrupowania kadry, które zaczęło się dziewięć dni wcześniej w Kamieniu Krajeńskim. Natomiast od 23 sierpnia przygotowania do sezonu 2017/2018 zaczną mężczyźni.

- Treningi będą odbywać się dwa razy dziennie. Pierwszy o godzinie 11.00, a drugi o godzinie 18.00. Po pierwszym treningu dla każdego zawodnika przewidziany jest posiłek. Ponadto w sobotę zaplanowana jest integracyjna wycieczka – relacjonuje Maciej Rakowicz, prezes Kusego Laskowice.

Pożegnanie z klubem

Przed nowym sezonem drużyna Kusego została osłabiona, bowiem Barbara Suchomska zdecydowała, że spróbuje swoich sił w I lidze. Suchomska tym samym przenosi się do IKTS Inowrocław.

- Chciałbym jej serdecznie podziękować w imieniu swoim, zarządu, trenerów oraz zawodników naszego klubu za wieloletnie i godne reprezentowanie Kusego oraz promowanie Laskowic i gminy Jeżewo na terenie całego kraju. Życzymy sukcesów w życiu sportowym i prywatnym. Mam cichą nadzieję, że życie zatoczy koło, a Basia za kilka lat pojawi się w naszym klubie, choćby w roli trenera – wyznaje Rakowicz.

Utytułowana zawodniczka

Barbara Suchomska zaczęła uprawiać tenis stołowy w 2005 roku. Dwa lata później w sezonie 2007/08 zajęła 6 miejsce w ogólnej klasyfikacji „Młodziczek” województwa kujawsko-pomorskiego w tenisie stołowym na 62 sklasyfikowane zawodniczki.

W tym samym sezonie wraz Karoliną Pyrkowską zdobyły brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwa Województwa Młodziczek. Dwa lata z rzędu w mistrzostwach województwa zajmowała szóste miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Medal za medalem

Bardzo dobre występy w turniejach klasyfikacyjnych juniorek w sezonie 2012/13 przyczyniły się do zajęcia 3 miejsca w klasyfikacji ogólnej mistrzostw naszego województwa.

Ponadto w 2013 r. wygrała turniej eliminacyjny do półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek w Tenisie Stołowym. Zdobyła też dwa złote medale w Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich. Jest też srebrną medalistką Mistrzostw Polski uczelni technicznych. W sezonie 2017/18 była kapitanem i liderem III ligowej drużyny Kusego Laskowice, gdzie z powodzeniem rywalizowała także z mężczyznami.

- Basia dała się poznać, jako, bardzo pracowita, pozytywna i obiektywna zawodniczka. Jest zawsze uśmiechnięta, służy radą. Wśród najmłodszych w naszym klubie nazywana jest „ciocią lub mamą” - wyznaje Rakowicz.

Obecnie Barbara Suchomska studiuje energetykę na Politechnice Gdańskiej.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz