Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Ależ oni szaleli na tych hulajnogach. To były pierwsze takie zawody w Świeciu [zdjęcia]

bart
13 czerwca, 19:33
Na szczęście w niedzielę pogoda nie pokrzyżowała planów i mógł odbyć się pierwszy w Świeciu turniej jazdy na hulajnodze. Dodatkową atrakcją Park Art Day były pokazy akrobacji na deskorolkach i rowerach.
Punktowano nie tylko liczbę trików, ale też ich trudność i dokładność wykonania
Fot. Andrzej Bartniak

Pierwsza tego typu impreza miała odbyć się w sobotę. Jednak ze względu na deszczową pogodę, przełożono ją na niedzielę. W zawodach, które odbyły się w Park Arcie przy ul. Sobieskiego, wzięło udział blisko 20 zawodników. W finale spotkało się ośmiu, po czterech w każdej z kategorii. Każdy miał po dwa 2-minutowe przejazdy oceniane przez sędziów.

W grupie zawodników z gminy Świecie zwyciężył Kamil Rompalski. Kolejne miejsce zajęli: Dominik Jażdżewski, Bartek Ciepliński i Oskar Kulczyk.

W kategorii uczestników spoza gminy Świecie tryumfował Bartek Dulski. Miejsca na podium zajęli także Adrian Rybarczyk i Jan Szymański. Czwartym zawodnikiem finału był Jan Milaszewski.

W przerwach między kolejnymi zmaganiami sportowymi odbywały się pokazy jazdy na deskorolkach i rowerach. Organizatorem zawodów był świecki OKSiR.

a [dot] bartniakatextraswwiecie [dot] pl