Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Deskorolki i hulajnogi poszły w ruch. Warsztaty w skateparku na Mariankach [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
3 sierpnia, 15:14
Kilkudziesięcioro amatorów jazdy na hulajnogach i deskorolkach zgromadziły wtorkowe warsztaty na terenie Park Artu przy ul. Sobieskiego. Zajęcia prowadzili instruktorzy z Torunia.
Jeśli ktoś nie miał swojej deski mógł ją wypożyczyć w dniu warsztatów
Fot. Andrzej Bartniak

Na szczęście, tym razem pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorom warsztatów, które pierwotnie miały odbyć się w niedzielę.

Impreza zorganizowana przez świecki OKSiR przyciągnęła kilkudziesięcioro amatorów jazdy na hulajnogach i deskorolkach. Zajęcia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów z Torunia, przygotowano przede wszystkim z myślą o tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z deskorolką i cieszącą się coraz większą popularnością hulajnogą.

W ciągu ponad dwóch godzin uczestnicy zajęć na terenie Park Artu przy ul. Sobieskiego w Świeciu mogli przyswoić podstawy jazdy. Nabyte umiejętności można było sprawdzić w dwóch konkursach.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl