Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

Miłość aż po grób przysięgali sobie pół wieku temu [zdjęcia]

bart
15 lipca, 13:07
Dziś ponownie w świeckim Urzędzie Stanu Cywilnego wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Tym razem uhonorowano w ten sposób cztery pary, które już jakiś czas temu obchodziły ten jubileusz, który z pewnością może być powodem do satysfakcji.
Pamiątkowe zdjęcie jubilatów z zastępcą burmistrza Świecia i kierownikiem USC
Fot. Andrzej Bartniak

Te wyjątkowe medale, nadawane przez prezydenta RP, wręczył dostojnym jubilatom Paweł Knapik, zastępca burmistrza Świecia. W uroczystości miało wziąć udział pięć par. Niestety z niewiadomych przyczyn jedno z małżeństw nie pojawiło się w urzędzie.

Gratulacje i życzenia dalszych lat wspólnego szczęśliwego życia przyjęli: Maria i Zdzisław Łucarz, Janina i Józef Piotrowscy, Teresa i Mieczysław Zielińscy, Danuta i Jerzy Rydzkowscy.

Ze względu na wciąż obowiązujące pewne ograniczenia covidowe, zrezygnowano z odbywającego się zwykle przy tej okazji spotkania przy kawie i cieście. Zamiast tego, odznaczeni otrzymali upominki.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl