Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Oni świetnie znają język angielski. Udowodnili to w konkursie [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
3 marca 2023, 16:29
Uczniowie z 8 szkół podstawowych wzięli udział w powiatowym konkursie języka angielskiego Target. Największe powody do zadowolenia miała reprezentacja SP nr 8 w Świeciu.
Najlepsze zespoły w konkursie języka angielskiego zorganizowanym przez I LO
Fot. Andrzej Bartniak

Organizatorem konkursu językowego Target było I Liceum Ogólnokształcące w Świeciu. W rywalizacji, oprócz młodzieży ze świeckich szkół, wzięli udział także uczniowie reprezentujący podstawówki z Jeżewa, Laskowic i Krąplewic.

Przerwę poprzedzającą ogłoszenie wyników wypełniła prezentacja przygotowana przez Kaelyn Julmeus, Amerykankę prowadzącą zajęcia z języka angielskiego na Politechnice Bydgoskiej.

Spotkanie z nią zakończyło się quizem sprawdzającym wiedzę na temat USA i Florydy - stanu, z którego podchodzi Kaelyn, a także informacji na jej temat, którymi podzieliła się z młodzieżą.

W punktacji drużynowej wygrał trzyosobowy zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świeciu. Nagrody za drugie i trzecie miejsce kolejno odebrali uczniowie broniący barw SP nr 1 w Świeciu i Szkoły Podstawowej w Jeżewie.

Indywidualnie najlepiej wypadł Jakub Kołodziej z SP nr 8 w Świeciu. Tuż za nim znaleźli się Anna Zbrzewska z SP w Jeżewie i Nikola Miszewska z SP nr 8 w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl