Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -6°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Perłowe gody. Alicja i Bogdan Tarachowie świętowali 30. rocznicę ślubu

Andrzej Bartniak
21 października, 20:09
- Jeśli w związku jest zaufanie, szacunek i wyrozumiałość, to przetrwa on każdą burzę - przekonuje Bogdan Tarach, sołtys Kozłowa i radny gminy Świecie, który wraz z żoną Alicją świętowali przed dwoma dniami perłową rocznicę ślubu.
Bogdan i Alicja Tarachowie świętowali perłową rocznicę ślubu
Fot. nadesłane

Sołtys Kozłowa poznał swoją przyszłą żonę na ślubie swojego brata Wojciecha.

- Dość szybko zdałem sobie sprawę, że to jest ta kobieta, na którą czekałem - wspomina Bogdan Tarach. - Na dowód tego ślub wzięliśmy już po 10 miesiącach od poznania.

Jak przekonuje radny, jeśli związek opiera się na zaufaniu, szacunku i wyrozumiałości, to przetrwa on każdą burzę.

Pani Alicja, która pozostaje nieco w cieniu swojego aktywnego męża, prawdziwego społecznika oddanego sprawom wsi, pracuje w Enei.

Rocznica ślubu to nie jedyny jubileusz, jaki przyniósł ten rok. Niedawno Bogdan Tarach świętował też 25-lecie sprawowania funkcji sołtysa Kozłowa. Od 19 lat jest też radnym Rady Miejskiej w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl