Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Uczniowie "menedżera" pożegnali się ze szkołą [zdjęcia]

red
30 kwietnia, 20:04
W piątek uczniowie klasy trzeciej liceum i czwartej technikum informatyki w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu uroczyście zakończyli naukę.
Najlepsza uczennica Andżelika Latko
Fot. nadesłane

Najlepsza uczennica, Andżelika Latko, otrzymała nagrodę od burmistrza Krzysztofa Kułakowskiego, natomiast pozostali uczniowie gratulacje, dyplomy oraz nagrody od dyrektora szkoły. Uczniom profilu policyjnego i wojskowego wręczono stosowne zaświadczenia i certyfikaty.

- Szkoda tylko, że ze względu na stan epidemii oraz kwarantannę, część uczniów nie mogła wziąć udziału w uroczystości wręczenia świadectw – żałuje Przemysław Krzyżanowski, dyrektor Zespołu Szkół Menedżerskich.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl