Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Uczniowie "ósemki" dali czadu! Jubileuszowa edycja Mini Playback Show [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
19 listopada, 15:39
Bruno Mars, Sanah, Billie Eilish czy Kwiat Jabłoni, taki zestaw artystów można spotkać tylko na jednej imprezie w Świeciu. Mowa oczywiście o jednym z najważniejszych wydarzeń w szkolnym kalendarzu Szkoły Podstawowej nr 8, czyli Mini Playback Show.
Na scenie zwycięzcy w kategorii zespołów
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

W piątek odbyła się 20. edycja Mini Playback Show, którego organizatorem jest SP nr 8 w Świeciu. Ze względu na rangę i spore wymogi techniczne, gospodarzem imprezy od wielu lat jest świecki OKSiR.

Podczas tegorocznej edycji widownia, jak zawsze wypełniona do ostatniego miejsca, oklaskiwała ponad 20 występów, zarówno solistów, jak i zespołów.

W wielu przypadkach rodzice zadbali o efektowną i nierzadko wymagającą sporego wysiłku w przygotowaniu scenografię. Ona również wpływała na werdykt jurorów.

REKLAMA
REKLAMA

Stałym punktem Mini Playback Show jest losowanie upominków wśród widowni. Rozdawał je prowadzący, związany z imprezą od lat, Ariel Stawski.

W programie znalazło się też kilka niespodzianek. Były nimi występy Karoliny Karpińskiej, Szymona Piątkowskiego oraz grupy tanecznej prowadzonej przez Natalię Głowalę.

W kategorii solistów nagrody za pierwsze trzy miejsca odebrali: Wiktoria Tymaszkiewicz, Ala Kuhn i Kacper Kumkowski. Wyróżniono Klarę Minikowską.

REKLAMA
REKLAMA

Wśród zespołów pierwsze miejsce przypadło Natalii Gordon, Oli Kozłowskiej, Bartkowi Popa, Antkowi Mrozowi, Kornelii Iwickiej, Lenie Prabuckiej i Lilianie Rajnowskiej.

Nagrody za drugie miejsce Sylwester Gmys, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8, wręczył Marysi Sroce i Emilii Umińskiej.

Na trzecim miejscu w kategorii zespołów uplasowali się Zuzia Sitkowska, Julia Jankowska, Lena Reszczyńska, Filip Patyna, Dorota Grabowska, Lena Kobierowska, Franek Majewski oraz Iga Kułakowska. Wyróżniono: Olę Sieradzką, Michalinę Szopińską, Alicję Czaplicką, Zofię Mazur, Igę Nadolną i Annę Kamińską.

Poniżej galeria zdjęć z Mini Playback Show.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA