Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Piotr, Sylwester, Wacław

W "klasztorku" oddadzą hołd żołnierzom wyklętym

bart
28 lutego, 16:19
Świeccy działacze Prawa i Sprawiedliwości zachęcają do wzięcia udziału w poniedziałkowych uroczystościach poświęconych żołnierzom wyklętym.
Ze względu na pandemię tegoroczne obchody muszą być skromniejsze
Fot. Andrzej Bartniak

Ze względu na sytuację tegoroczne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych muszą być skromniejsze. Uroczystości rozpoczną się 1 marca o godz. 17.00 mszą w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Świeciu. Po jej zakończeniu zostaną złożone wiązanki pod Pomnikiem Sokołów i Żołnierzy Niezłomnych.

Komentarze (2)

Wraz ze zmianą ustroju Ci Żołnierze, których nazywa się Wyklętymi powinni być nazwani Bohaterami. Tym którzy walczyli w innych barwach powinien być nadany przydomek Wyklętych. Nasze Państwo potraktowało ich jak przestępców bo walczyli na początku pod inną flagą. Cóż błędy popełnione przez Rząd na uchodźctwie i determinacja w opanowaniu Europy przez ZSSR sprawiły, że nasi Sojusznicy z Zachodu nas sprzedali. Żołnierz jest zawsze Żołnierzem i walczy o swoją Ojczyznę nawet Franek Dolas twierdził, że Polska jest tylko jedna... . Działacze PiS zachęcają..., każdy z nas ma pamięć i powinien mieć w niej losy wszystkich Żołnierzy by kolejny raz nie dzielić się na walczących i dywersantów.

Odpowiedzi: 0

Aleś ty pajac mądralo. Czy wiesz co oznacza słowo ronin?

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz