Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Bezgotówkowy oddział Banku BNP Paribas w Świeciu

reklama
26 marca, 09:46

Oddział Banku BNP Paribas w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 81 zmienił format na bezgotówkowy. To już 124 tego typu bezgotówkowa placówka Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas systematycznie unowocześnia swoje oddziały i kontynuuje konwersję na placówki bezgotówkowe w ramach strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych. Jednym z nich jest oddział w Świeciu.

- Zmiany technologiczne oraz ewolucja przyzwyczajeń Klientów wpływają na transformację tradycyjnej sieci placówek w sektorze bankowym.  Dbając o komfort i wygodę Klienta  i jednocześnie dostosowując się do zmieniających się oczekiwań i zachowań  tego Klienta, zmieniamy nasze oddziały w formule, która umożliwia w pełni partnerską i komfortową rozmowę z doradcą. Wybrane placówki banku zmieniamy na bezgotówkowe, czyli bez obsługi kasowej, ale z możliwością wpłaty i wypłaty gotówki w nowoczesnych oraz ergonomicznych wpłatomatach i bankomatach  – tłumaczy Maciej Chlebowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

W oddziale w Świeciu Klient może umówić się na spotkanie z przedstawicielem Banku BNP Paribas poprzez aplikację Booksy, z którą bank nawiązał współpracę w maju 2020 r.

124 oddziały bezgotówkowe BNP Paribas Bank Polska stanowią 28% całej sieci. W takich placówkach, konsultanci mają więcej czasu na obsługę Klientów, którzy oczekują porady lub chcą skorzystać z bardziej złożonych produktów banku.

Oddział Banku BNP Paribas przy przy ul. Wojska Polskiego 81 w Świeciu dostępny jest dla Klientów w poniedziałek w godzinach 10:30-18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 08:30 do 16:00.