Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Extra kombinacja w Bydgoszczy - ŠKODA wyprzedaje flagowy model!

promo
1 marca 2018, 06:24
Reklama

Niezła COMBInacja w Bydgoszczy! Szykuje się hit sezonu! W Autoryzowanym Salonie ŠKODA Bieranowski, flagowy model ŠKODA Octavia w wersji Combi otrzymasz 4 tys. zł taniej. Warto się pospieszyć – liczba aut jest ograniczona.

Marka ŠKODA zawsze nadąża za trendami rynku. Odświeżony design wzbudza emocje
Fot. Škoda Bieranowski

Dlaczego Octavia? Chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać tego modelu. Od momentu debiutu w Polsce znalazł masę sympatyków. Jego popularność nie dziwi - kojarzy się z ponadczasową elegancją. Ten niezawodny model stawia na bezpieczeństwo, jednocześnie gwarantując imponujące osiągi. Początkowo dedykowane dla rodziny auto znalazło też miłośników w środowisku biznesowym.

Marka ŠKODA zawsze nadąża za trendami rynku. Odświeżony design wzbudza emocje. Dzięki cechom charakterystycznym dla segmentu premium, osobowość Octavii nabrała nowego wyrazu! Krystaliczna stylistyka nadwozia przyciąga spojrzenia, a bogate wyposażenie i rozwiązania technologiczne zapewniają to, czego potrzebuje kierowca XXI wieku.

Jak ŠKODA, to i Simply Clever. Wybór z ponad 30 sprytnych rozwiązań, to gwarancja komfortu dla kierowcy i pasażerów. Poręczne uchwyty zwiększają wygodę i bezpieczeństwo jazdy, a dzięki licznym schowkom łatwo utrzymać porządek podczas trasy. Wszechobecna przestrzeń doskonale opisuje ten model. W szczególności w wersji Combi. To auto każdą podróż zamienia w wyprawę ze stylem.

Autoryzowany Salon ŠKODA BIERANOWSKI znajduje się w Bydgoszczy, przy ul. Aleje Jana Pawła II 127. Kontakt możliwy jest pod adresem salonatbieranowski [dot] pl i pod numerem telefonu 52 320 56 50. Lista aut z wyprzedaży jest dostępna na stronie: www.bieranowski.pl.