Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Napadł na mężczyznę na ulicy, kopał po całym ciele i okradł

red
23 września, 13:49

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec 30-letniego sprawcy rozboju.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF
REKLAMA
REKLAMA

W poniedziałek około godz. 17.00 na ul. Brzezińskiej w Pruszczu 30-letni mężczyzna napadł na 34-latka idącego chodnikiem.

- Popchnął go i przewrócił, kopał po całym ciele, a potem zabrał torbę z dokumentami, pieniędzmi i rzeczami osobistymi - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Napadnięty mężczyzna powiadomił policję. Sprawca rozboju nie cieszył się długo łupem i wolnością. Dwie godziny po zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali napastnika na terenie jednej z posesji w Pruszczu.

30-letni mieszkaniec powiatu świeckiego w czasie zatrzymania był kompletnie pijany. Badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

REKLAMA
REKLAMA

W czwartek usłyszał zarzut rozboju. Sąd Rejonowy w Świeciu zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt.

- Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Dopuścił się więc kolejnego w warunkach recydywy, dlatego grozi mu obecnie do 15 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Joanna Tarkowska.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

Bandyta sam sobota zrobił urlop w więzieniu

Odpowiedzi: 0

Który to

Odpowiedzi: 1

Olo ty cieciu nie interesuj się durniu bo kociej mordy dostaniesz podczas walenia 

Odpowiedzi: 0

Olo to psychol z okrągłym dowodem. Powiatowy idiota.

Odpowiedzi: 2

hahaha dokładnie.

Odpowiedzi: 0

Facet ma faktycznie problemy z głową jak się czyta jego mądrości to mucha zdycha zanim usiądzie hehe... Idiota powiatowy hehe dobrze ujęte.

Odpowiedzi: 0

ale kogo obchodza sprawy w pruszczu na stronie extra ŚWIECIE ???????? zrobcie osobna strone dla wiadomosci spoza swiecia.to tak samo jak byscie napisali ze pobili typa w bydgoszczy czy krakowie

Odpowiedzi: 1

Ten dureń Olo się interesuje więc tego idiotę to obchodzi, nic dziwnego co ten baran ma w życiu robić niech się interesuje dziennikarstwem na poziomie rynsztoka.

Odpowiedzi: 0

No i git. 15 lat.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz