Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Niestety, dla mężczyzny było już za późno na pomoc

Andrzej Pudrzyński
25 stycznia 2023, 19:59

W środę po południu straż pożarna i policja zostały wezwane na ul. Gwarną w Osiu.

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania
Fot. OSP Osie

W środę tuż po godz. 14.00 na ul. Gwarną w Osiu wezwano policję i miejscową Ochotniczą Straż Pożarną.

Strażacy przy pomocy tzw. hooligana podważyli zamek w drzwiach i dostali się do środka.

- Zgłoszenie wpłynęło od zaniepokojonego mężczyzny, który od kilku dni nie miał kontaktu z około 55-letnim sąsiadem - informuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu. - Niestety, mężczyzna już nie żył. Leżał w łóżku. Ślady opadowe wskazywały, że zgon nastąpił parę dni wcześniej.

Wykluczono udział osób trzecich.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Karton Rip

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz