Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Nowe kierunki w Zespole Szkół Menedżerskich: technik informatyki profil e-sport i profil kosmetyczny. Dowiedz się więcej!

16 kwietnia 2018, 16:36
Reklama

TECHNIKUM INFORMATYKI – PROFIL E-SPORT

Mamy sposób, jak połączyć pożytek z nauki w technikum informatyki z zainteresowaniami ucznia

Zawody przyszłości to dla współczesnych rodziców duże zaskoczenie, a czasami wręcz niedowierzanie. Sytuacja taka wynika z ciągłego postępu i pojawianiu się nowych dziedzin ludzkiej aktywności.

Nie inaczej jest z najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą IT. Wczorajszy „informatyk” odchodzi w zapomnienie, a na jego miejsce pojawiają się wysokiej klasy specjaliści IT - programista, grafik komputerowy, administrator sieci, developer czy tester.

Coraz większą popularnością cieszy się także E-sport, a więc forma sportu elektronicznego, przyciągając rzesze wiernych fanów (6 mln na rok 2017) oraz nowych graczy biorących udział w Polskiej Lidze Esportowej. To już nie tylko zabawa ale profesjonalne przedsięwzięcie w postaci tworzenia, testowania i rywalizacji w trakcie zawodów e-sportowych.

Dlatego też wychodząc naprzeciw zainteresowaniom młodych uczniów oraz coraz powszechniej obowiązującym trendom, zdecydowaliśmy, że w Technikum Informatyki Zespołu Szkół Menedżerskich od roku szkolnego 2018/19 rozpoczynamy nabór do klasy z profilem e-sport.

W trakcie zajęć uczniowie zapoznają się z historią gier, zasadami tworzenia scenariusza, wykorzystywanymi programami graficznymi, a także sami stworzą własne drużyny oraz reprezentację szkolną aby rozpocząć rywalizację z innymi szkołami i drużynami. Specjalnie przygotowana pracownia komputerowa, odpowiedni sprzęt oraz wyjazdy na e-sportowe wydarzenia to najważniejsze z wielu atrakcji dla uczniów, którzy zdecydują się na profil e-sportu w Zespole Szkół Menedżerskich.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – PROFIL KOSMETYCZNY

Sztuka zarządzania urodą może stać się Twoją silną stroną!

Piękne włosy, zadbane dłonie, subtelny makijaż – w ten sposób każda dziewczyna i każda kobieta bez większego problemu wyróżnią się spośród tłumu. Poznańskie Targi Kosmetyczne – LOOK i beautyVision, ogólnopolskie konkursy firm kosmetycznych uznanych marek, jednoznacznie wskazują na ogromne zainteresowanie piękniejszej części ludzkości tą tematyką.

Dlatego też postanowiliśmy rozpocząć nabór do klasy pierwszej liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu na profil kosmetyczny.

Nauka realizowana na zajęciach dodatkowych i dotycząca szeroko rozumianej kosmetologii, pozwoli na zapoznanie się z dawnymi i sprawdzonymi metodami dbania o cerę. Zapozna z nowościami kosmetycznymi oraz obecnie obowiązującymi trendami makijażu, manicure, pedicure, uczesania oraz ogólnymi zasadami w kosmetologii estetycznej.

Jak zrobić pmu, czyli makijaż permanentny? Jak dostosować ubiór do swojej sylwetki? Jaki ma być Twój styl? Tego wszystkiego możesz się dowiedzieć podczas zajęć dodatkowych i z powodzeniem wykorzystać w życiu codziennym!

Zapraszamy na naszą stronę: www.zsm-swiecie.pl.