Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Pożar w budynku gospodarczym. Do akcji ruszyło dziewięć zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

bart
20 stycznia 2023, 10:43

Prawdopodobnie zaprószenie ognia było przyczyną pożaru w Buczku (gmina Jeżewo). Zgłoszenie wyglądało na poważne, dlatego do akcji skierowano aż dziewięć zastępów straży.  

Pożar okazał się mniej groźny, niż się spodziewano
Fot. OSP Buczek
REKLAMA
REKLAMA

Informacja o pożarze wpłynęła w czwartek chwilę po godz. 20.00. Wynikało z niej, że pali się stodoła. Gdy strażacy dotarli do Buczka (gmina Jeżewo) zastali leżącego przed budynkiem mężczyznę.

Gdy po chwili się ocknął, zaczął zachowywać się agresywnie. Po chwili jednak uspokoił się. Ratownicy medyczni, którzy go przebadali uznali, że nie ma potrzeby zabierania go do szpitala.

REKLAMA
REKLAMA

W tym samym czasie strażacy walczyli z ogniem, który okazał się mniej groźny, niż się spodziewano.

- Spłonęła tylko niewielka ilość siana - mówi asp. Marcin Klemański ze świeckiej straży pożarnej. - Przed zniszczeniem uratowano nie tylko sam niewielki budynek, ale też znajdujące się w nim dwie betoniarki i drewnianą łódkę.

Prawdopodobnie pożar powstał na skutek zaprószenia ognia przez mężczyznę znalezionego na podwórku.

Straty oszacowano na 500 zł.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Słoneczko. 

Odpowiedzi: 0

Czy na miejscu był strażacki tiktoker z Łosia ?

Odpowiedzi: 0

Czy na miejscu był strażacki tiktoker z Łosia ?! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz