Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Próba samobójstwa pod kołami pociągu i martwy mężczyzna na poboczu drogi

Andrzej Pudrzyński
25 stycznia, 14:19

W Jeżewie kobieta próbowała popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. W Warlubiu karetka pogotowia natknęła się na ciało starszego mężczyzny.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF

REKLAMA

Niewiele brakowało, aby w poniedziałek wieczorem w Jeżewie, niedaleko siedziby Nadleśnictwa Dąbrowa, doszło do tragedii.

- Jak wynika ze wstępnych informacji, kobieta weszła na tory, próbując popełnić samobójstwo – mówi sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Na szczęście, nie doszło do dramatu. Policja na razie nie informuje na temat okoliczności zdarzenia. Więcej informacji w środę.
REKLAMA

Z kolei we wtorek w Warlubiu załoga karetki pogotowia zauważyła mężczyznę leżącego na poboczu nieopodal skrzyżowania drogi krajowej nr 91 i ul. Komorskiej. Kiedy zatrzymano się, aby sprawdzić, co się stało, okazało się, że nie żyje. Obok niego leżał rower.

Mężczyzna to 94-letni mieszkaniec gminy Warlubie.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – wyjaśnia Damian Ejankowski.

Nowe informacje tutaj.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (12)

Polski ład zbiera żniwo!!!

Odpowiedzi: 3

Ależ ty jesteś prymitywny...żal mi ciebie...

Odpowiedzi: 1

Faktycznie, Patryk może coś popierzył myląc Polski Ład z "Rozpiździajem Morawieckiego" Kiki, zleż ze swojej ulubionej palmy, ustań na ziemi i ochłoń prostaku. 

Odpowiedzi: 1

Damie tak nie przystoi ściero

Odpowiedzi: 0

Niestety taka jest prawda..ten rząd niedługo wszystkich wykończy 

Odpowiedzi: 0

Bez sensu komentarz, typowa popisówa, by zabłysnąć, ale nie ma czym, niestety, żenada.

Odpowiedzi: 0

No kobieta miejscowa???? 

Odpowiedzi: 0

Policja zawsze wyklucza udział osób trzecich, a gdzie są drugie?

Odpowiedzi: 2

ALE INTELIGENTNY KOMENTARZ... WOOOW

Odpowiedzi: 1

A umiesz na nie odpowiedzieć, że szydzisz sobie z pytania .

Odpowiedzi: 0

Ja sie usmialem :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedzi: 0

Kto was wychował szara maso?

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz