Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Spłonęły tunel i budynek, a wraz z nimi wszystko, co było w środku. Duże straty

red
28 maja, 19:56

W sobotnie popołudnie strażacy gasili pożar tunelu foliowego i budynku gospodarczego.

Tunel spłonął całkowicie
Fot. OSP Fletnowo

W sobotę sześć zastępów straży walczyło z ogniem w Dolnej Grupie (gmina Dragacz). Około godz. 14.00 stanęły w ogniu tunel foliowy i znajdujący się obok budynek gospodarczy.

Składowano w nich tworzywa sztuczne i drewno. Tunel spłonął całkowicie.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było niewłaściwe użytkowanie kuchenki gazowej znajdującej się w tunelu. Straty oszacowano na około 100 tys. zł.

Komentarze (5)

o ile pamiętam kilkadziesiąt lat temu, gdy byłem członkiem OSP G. Grupa, mieliśmy STARA 25, też w tym samym miejscu paliła się folia, z tym że wtedy były tam pomodory, o ile pamiętam to ona zapaliła się od gorącego komina, widać historia lubi się powtarzać

Odpowiedzi: 0

Jo , jo pamintam to paliła sie folija ftedy to bedzie kilka lat w tył a gdzie mata tego Stara ? 

Odpowiedzi: 2

stoi w muzeum pożarnictwa w świeciu

Odpowiedzi: 0

do Andrzeja z Dragacza w owym czasie OSP Dragacz miało też Stara 660, tzw, pszczółka, mam pytanie gdzie on jest G. Grupa wie, a czy wy wiecie

Odpowiedzi: 0

Widać że ktoś tu lubi anonimowo porżnąć głupa.. żenada, aż się źle czyta takie głupstwa.. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz