Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Świecianin ukrył narkotyki w lodówce. Policjanci i tam zajrzeli. Sporo tego miał

Andrzej Pudrzyński
12 maja, 15:21

 Trzy miesiące w areszcie spędzi 38-latek, który usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci znaleźli w lodówce 837 g amfetaminy i marihuany
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

Kryminalni podejrzewali, że jeden z mieszkańców Świecia może mieć w domu środki odurzające. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy we wtorek 10 maja przyszli go odwiedzić.

Podczas przeszukania, funkcjonariusze znaleźli 837 g narkotyków: 685 g amfetaminy i 152 g marihuany.

- Mężczyzna ukrywał narkotyki w lodówce - mówi Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

 38-letni właściciel zawartości lodówki został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

- Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie świecianinowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających - informuje Joanna Tarkowska.

Policja i prokuratura wnioskowały o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W czwartek sąd przychylił się do tego i zadecydował, że najbliższe 3 miesiące mieszkaniec Świecia spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

REKLAMA
REKLAMA

38-letni mieszkaniec Świecia będzie czekał na rozprawę sądową w areszcie

REKLAMA
REKLAMA

Takiej ilości narkotyków 38-latek raczej nie trzymał na własny użytek...

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Jak myślicie kto wali z dupy??? Piszcie

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz