Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Utrudnienia w ruchu na S5

bart
18 stycznia 2023, 11:50

Zablokowany jest jeden z pasów trasy ekspresowej S5 na wysokości Nowych Marzów.

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. GDDKiA

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na trasie S5 między węzłami Nowe Marzy-Świecie Północ zablokowany jest prawy pas ruchu oraz pas awaryjny.

Spowodowane jest to awarią samochodu ciężarowego. Kierowca czeka na serwis. Ruch odbywa się pasem szybkim, ale z uwagi na prace służb GDDKiA apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na tym odcinku.

Aktualizacja
Jak podała GDDKiA o godz. 13.55, nie ma już utrudnień i ruch odbywa się bez przeszkód.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (3)

"na wysokości węzła Nowe Marzy-Świecie Północ"... to chyba pomiedzy węzłami?

Odpowiedzi: 0

Mistrzowie informacji .najbliżej jest zjazd Sartowice.

Odpowiedzi: 1

Mistrz czytania się odezwał. sartowice to zjazd a nie węzeł. Węzły to Nowe Marzy Świecie Północ, Świecie Południe itd. Skoro mowa o węzłach a nie o zjazdach to było to między węzłami Nowe Marzy-Świecie północ mistrzu czytania :-) To tak na marginesie.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz