Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Warsztat Refleksyjny - podsumowanie

materiał informacyjno-promocyjny LGD
22 lutego 2023, 18:52

Dnia 17 lutego 2023 r. przeprowadzony został „Warsztat refleksyjny”, w którym udział wzięli przedstawiciele sektora publicznego, członkowie LGD, przedstawiciele rady, mieszkańcy obszaru LGD oraz pracownicy. Łącznie 26 osób. Spotkanie poprowadziła mgr Hanna Łowicka – ewaluatorka z Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego.

Uczestnicy warsztatu refleksyjnego przeanalizowali dotychczasowy proces wdrażania i jego efekty oraz zmiany w otoczeniu Lokalnej Strategii Rozwoju – ewaluacja wewnętrzna za pomocą prezentacji.

Podsumowaliśmy rok działań LGD oraz zmiany, jakie należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizować cele LSR,  omówiliśmy ilość zrealizowanych naborów i złożonych wniosków, przeanalizowaliśmy cele, osiągnięte wskaźniki w ramach LSR.

Efektem końcowym warsztatu będzie powstanie raportu ewaluacyjnego. Wypracowane wnioski zostaną również ujęte w rocznym sprawozdaniu z realizacji LSR.

Zadanie realizowane w ramach Planu Komunikacji.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
na lata 2014-2020.