Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Wypadek na przejeździe kolejowym

bart
16 sierpnia, 12:36

Na przejeździe kolejowym w Grupie (gmina Dragacz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba jest poszkodowana.

zdjęcie ilustracyjne / Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja

Do zderzenia samochodów tuż przed przejazdem kolejowym w Grupie (gmina Dragacz) doszło chwilę po godz. 12.00.

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe: opel astra i audi A4. W oplu znajdował się tylko kierowca, ale nic mu się nie stało.

REKLAMA
REKLAMA

- Ucierpiał natomiast jeden z dwóch pasażerów jadących audi - mówi asp. Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Pogotowie zabrało go do szpitala w Grudziądzu.

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale gdy okazało się, że jego stan nie jest tak ciężki, jak początkowo się wydawało, śmigłowiec odwołano.

REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę opla.  

Wstępnie straty oszacowano na około 30 tys. zł.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Na przejeździe czy przed przejazdem, autorowi paszkwila wszystko jedno. Gratulacje....

Odpowiedzi: 0

Znowu łachudra nie ustąpiła pierwszeństwa , qurva nagminne w tej Polszy. Qrwa prawie codziennie muszę chamować jadąc przepisową prędkością bo ktoś mi się wpierdala , więcej bab .Na pięć wymuszeń cztery to baby .

Odpowiedzi: 2

Baby masz w nosie chodząca kulturo !

Odpowiedzi: 0

Kretyn i analfabeta...

Odpowiedzi: 0

Jak już to kobiet jełopie 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz