Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ależ to jest wysiłek! Zawody crossfit na stadionie świeckiej Wdy [zdjęcia]

Aż 114 zawodników z całej Polski bierze udział w sobotnich zawodach "Battle of The Castle Stadium edition vol. 4 ". Wśród nich jest troje siłaczy ze Świecia.

Udostępnij
W bitwie brali też udział reprezentanci Świecia / Fot. Andrzej Bartniak

Na stadionie świeckiej Wdy odbywa się kolejna edycja "Bitwy o zamek", tyle że w wersji stadionowej, co oczywiście związane jest z remontem warowni.

W zawodach uczestniczy aż 114 zawodników z całej Polski.

Barw Hero Box Świecie, głównego organizatora imprezy, bronią Małgorzata Stachowska, Leszek Plak i Maciej Małek. Zmagania siłaczy mają potrwać do godz. 20.00.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Syty

    22 lipca 2023 14:27

    Na gołych klatach to już mogli sobie darować. Żenująco to wyglada i mało kto chciał to oglądać.

    Zawody nie dla każdego bo jednak wytrzymałości to trzeba mieć sporo…

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama