Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Czworo kandydatów na stanowisko kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn stanie do konkursu na stanowisko kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu.

Udostępnij
siedziba-ops

W miniony czwartek minął termin składania dokumentów dla chcących wziąć udział w konkursie na stanowisko kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu.

- Mamy czworo kandydatów, dwie kobiety i dwóch mężczyzn - mówi Paweł Knapik, zastępca burmistrza Świecia.

W grupie tej nie ma żadnego obecnego pracownika OPS w Świeciu.

Reklama
Reklama

Ze względu na stosunkowo nieliczną grupę, zrezygnowano z testu kompetencji. Decydująca ma być, zaplanowana na 25 listopada, rozmowa kwalifikacyjna. Na razie nie ustalono jeszcze składu komisji, która będzie przesłuchiwać kandydatów.

- Ponieważ przesłuchania odbędą się w piątek, jego wyniki zostaną przedstawione burmistrzowi najszybciej w poniedziałek - tłumaczy Knapik. - Chcę zaznaczyć, że w tym przypadku ocena komisji nie jest wiążąca dla burmistrza. Może on wskazać innego kandydata z listy.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowy szef Ośrodka Pomocy Społecznej pojawi się w gabinecie wcześniej zajmowanym przez Marzenę Brac, która za porozumieniem stron pożegnała się z ośrodkiem (patrz artykuły poniżej).

Wszystko zależy od tego, kiedy uda mu się pożegnać z dotychczasowym pracodawcą.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (31)

  1. Świeciak 225

    14 listopada 2022 10:40

    Dwie kobiety i dwóch mężczyzn

    Dwie kobiety i dwóch mężczyzn a dalej w tekście „Wszystko zależy od tego, kiedy uda mu się pożegnać z dotychczasowym pracodawcą.” czyli już wiadomo że zostanie kierownikiem Pan któy już gdzieś pracuje… wszystko składa się jak w dobrej układance Chcę zaznaczyć, że w tym przypadku ocena komisji nie jest wiążąca dla burmistrza. Ten może wskazać innego kandydata z listy.” Ehhhhh taki mamy klimat w Świeciu 🙂 „jego wyniki zostaną przedstawione burmistrzowi najszybciej w poniedziałek” to nie będzie długie nazwisko 😀

    • kikiriki

      14 listopada 2022 11:42

      Kombinujesz, jak nie podkuta

      Kombinujesz, jak nie podkuta szkapa, pod górę, smutasku.

      • Dramat

        14 listopada 2022 15:41

        Kandydat, ten kandydat, temu,

        Kandydat, ten kandydat, temu, mu, jemu, bo kandydadowi uda się /nie uda się…. Doszukiwanie się spisku, wyluzujcie

  2. czytelniczka

    14 listopada 2022 11:08

    Na to stanowisko najlepiej

    Na to stanowisko najlepiej nadają się osoby z nazwiskm na literę T. 

  3. Randy

    14 listopada 2022 11:11

    To już jest ustawione od

    To już jest ustawione od dawna .Burmistrz już wie kto to bo to jego kumpel Hahah wiec po co te cyrki 

  4. Anonim

    14 listopada 2022 12:05

    bez wzgledu na jakakolwiek

    bez wzgledu na jakakolwiek ilosc kandydatow tylko test kompetencji !!!!!!

  5. Noo

    14 listopada 2022 12:12

    Tylko tylko test bo ten

    Tylko tylko test bo ten kandydat juz wybrany czasami by nie przeszedł i co by było hehe

  6. Widz

    14 listopada 2022 12:15

    Trzeba będzie zawiadomic

    Trzeba będzie zawiadomic prokuraturę niestety bo już za dużo się dzieje w tym urzędzie pomijając to .DeczNo jeszcze nie skoncżonę.Wykonawca bezkarny szok co się dzieje 

    • Budowlaniec

      14 listopada 2022 14:29

      A co tym z tym Decznem? Jest

      A co tym z tym Decznem? Jest po sezonie mogą sobie spokojnie budować, do następnego sezonu mają sporo czasu.

      • On

        14 listopada 2022 15:21

        Ale chyba był jakis termin do

        Ale chyba był jakis termin do oddania przy podpisaniu umowy 

  7. I tak wiadomo

    14 listopada 2022 12:17

    Żonka plotkara i tak już

    Żonka plotkara i tak już rozpowiadała o swoim planie zamiast cicho siedzieć. Pół Świecia wie i zna nazwisko przyszłego szefa ośrodka.

  8. Mila

    14 listopada 2022 12:21

    Panie Burmistrmistrzu po co

    Panie Burmistrmistrzu po co ten konkurs i to czekanie niech pan już poda kandydata .Bo całe siwiecie wie już i tak 

    • Anonim

      14 listopada 2022 14:08

      nepotyzm w czystej postaci

      nepotyzm w czystej postaci

  9. człowiek

    14 listopada 2022 13:16

    czy litera nazwiska ma

    czy litera nazwiska ma znaczenie? przede wszystkim trzeba być człowiekiem i znać się na robocie

  10. Świeciak

    14 listopada 2022 13:17

    Do roboty sie ludzie weźcie i

    Do roboty sie ludzie weźcie i dajcie innym robić swoje zamiast wypisywać farmazony. Czy T, czy G, czy inna persona, nigdy wszyscy nie będa zadowoleni.

  11. Meritum

    14 listopada 2022 13:20

    Brak logiki. Skoro mała

    Brak logiki. Skoro mała liczba kandydatów to tym bardziej łatwo byłoby przeprowadzić test kompetencji. Chwila moment i sprawdzone…i dowód w formie papierowej jak na egzaminie. A tak rozmowa za zamkniętymi drzwiami i skąd wiadomo,kto jak odpowiadał? Współczuję osobom,które będą robiły za statystów w tym konkursie. Pewnie już wiadomo kto wygra. 

  12. PiS

    14 listopada 2022 13:46

    No wiadomo już od dawna każdy

    No wiadomo już od dawna każdy wie 

  13. Lila

    14 listopada 2022 13:53

    Myślę, że w komisji powinni

    Myślę, że w komisji powinni być wszyscy komentatorzy, sprawiedliwości stałoby się zadość. Wszyscy, którzy tak plują robią najgorszą robotę dla miasta, bo inni na nas patrzą.

  14. do hejterów

    14 listopada 2022 14:27

    A nie przyszło wam do głowy,

    A nie przyszło wam do głowy, że znajomy pana Burmistrza jest po prostu najlepszym kandydatem? To dlaczego ma nie wygrać? Z tego samego powodu np. nie robiono konkursu na dyrektora OKSiR bo było wiadomo, że nikogo lepszego od pani Moniki się nie znajdzie. 

    • NaUkladyNiemaRady

      14 listopada 2022 14:54

      Zawsze jakimś zbiegiem

      Zawsze jakimś zbiegiem okoliczności znajomi i rodzina są najlepszym wyborem;) 

    • Anonim

      14 listopada 2022 19:11

      Czyli żony przyszłego

      Czyli żony przyszłego kandydata 

    • Eryka10

      14 listopada 2022 20:37

      nikogo lepszego? a czym ta

      nikogo lepszego? a czym ta pani się wyroznia? jakies osiagniecia? poza znajomosciami?

  15. Nepotyzm

    14 listopada 2022 14:53

    Jak wybraliście tak macie

    Jak wybraliście tak macie,pomyslcie przy następnych wyborach 

    • 123

      15 listopada 2022 00:09

      No właśnie już pomyslalam_ w.

      No właśnie już pomyslalam_ w. życiu nie będę głosować na PiS pełen nepotyzmu

  16. Mieszkaniec

    14 listopada 2022 16:30

    Czy pracownicy ops boją się,

    Czy pracownicy ops boją się, że to nie koniec porządków i jeszcze ktoś może stracić stołek i dlatego takie tu dziwne domysły snują? Spokojnie, jak się dobrze pracuje i ma kompetencje to nowy kierownik was nie ruszy. Przypominam, że od szczucia jednych na drugich cały ten zamęt się zaczął i dlatego doradzam zakończyć.

  17. Depresja pod zegarem

    14 listopada 2022 18:31

    DEPRESJA pod zegarem

    DEPRESJA pod zegarem

  18. Wywiad w terenie

    14 listopada 2022 18:47

    Wstyd za komentarze na

    Wstyd za komentarze na poziomie przedszkola

  19. Ja sam

    14 listopada 2022 19:04

    Ja wam wójta ( czytaj

    Ja wam wójta ( czytaj burmistrza) nie wybierałem!

  20. Jurek

    14 listopada 2022 19:27

    Nie wiem czy ty jesteś Donek

    Nie wiem czy ty jesteś Donek ale masz rację ! Brawo wybircy

  21. Wanda

    14 listopada 2022 19:58

    I do koryta się pchają :))

    I do koryta się pchają :))

  22. Seba x

    14 listopada 2022 20:55

    Ale sciska co…ojjjej.ty

    Ale sciska co…ojjjej.ty bedziesz z wygranym pracować? No chyba nie. To ma byc osoba godna zaufania i nadajaca na podobych falach realizujaca.polityke burmistrza. Takze ma prawo i wskazac i wybrac i nie wybrac nikogo.karyny sie boja ze przestana opowiadac smutne historie urabiac p.Kierownik i zrodelko wyschnie.

    To nie jest takie rozowe dostac ten kompletnie sklocony i podzielony zespol.