Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Kolejna kolizja na S5 i korek w kierunku Gdańska

O dużym szczęściu może mówić czteroosobowa rodzina, która wczoraj uczestniczyła w poważnej kolizji na drodze ekspresowej.

Udostępnij
Zdjęcie ilustracyjne

O zdarzeniu na wysokości miejscowości Święte służby ratunkowe zostały powiadomione o godz. 19.49. Po przyjeździe na miejsce zastały rozbite bmw 5.

- Samochodem podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci w wieku 7 - 12  lat - relacjonuje ogn. Michał Goliński ze świeckiej straży pożarnej.

Auto uderzyło w barierki ochronne. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straty oszacowano na 150 tys. zł. Jako najbardziej prawdopodobną przyczynę kolizji uznano niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. W tym czasie w naszym regionie padał deszcz.

W czasie trwania działań pas w kierunku Gdańska była całkowicie zablokowany.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. Muchy

  1 lipca 2023 16:54

  A może woda która w wielu miejscach nie odpływa z jezdni

  • Fordoniak

   2 lipca 2023 15:01

   Pewnie zimą powinny działać grzałki w asfalcie😉

 2. Sebastian

  1 lipca 2023 17:48

  Trochę myślenia na drodze też się przydaje. Dzięki Bogu wszyscy zdrowi i też nikogo nie pozabijali. Oby to była dla nich nauczka do końca życia i bez wypadku.

 3. Kierowca

  1 lipca 2023 17:57

  Super wytrzymałe te bariery. Niszczą teraz samochody co chwila, a skoda fabia kilka tygodni temu zniszczyła 100 m bariery i miała tylko otarcia. Jak eksperci to wytłumaczycie?

 4. Ekspert

  1 lipca 2023 19:06

  Ekspert wyjaśnia: Obecnie samochody, szczególnie te klasy premium, robione są z energochłonnego, ekologicznego kartonu.

 5. Kasia

  1 lipca 2023 20:03

  Dzięki Ekspercie za techniczne wyjaśnienie. To jest niestety prawda. We współczesnym aucie pięścią można zrobić dziurę / proszę nie próbować, szkoda samochodów/.

 6. Roberto

  2 lipca 2023 07:20

  Gościu nieźle musiał popiepszać, w ten deszcz, widziałem auto rozwalone b.mocmo z przodu jak i z tyłu oraz porządnie rozwalił barierki. Zrobił parę bączków
  i blisko tragedi było.Jechał najprawdopodobniej na wakacje z rodziną w tym 2 małych dzieci (po wypadku walizki były na poboczu) ale zapomiał włączyć mózgu.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama