Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Mężczyzna śmiertelnie potrącony na S5. Policja szuka świadków

Policjanci poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego na trasie S5 w Terespolu Pomorskim. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy.

Udostępnij
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z komendy w Świeciu, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem 35-letniego pieszego. Do zdarzenia doszło wczoraj przed północą, w Terespolu Pomorskim (gm. Świecie) na drodze ekspresowej S5.

- Według wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że nieznany kierujący potrącił pieszego idącego jezdnią i odjechał z miejsca zdarzenia -mówi kom. kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.

35-letni mieszkaniec Płocka na skutek obrażeń poniósł śmierć.

Policjanci z komendy w Świeciu poszukują pojazdu oraz kierowcy biorącego udział w wypadku i jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, z prośbą o kontakt osobisty z funkcjonariuszem lub telefonicznie pod numerami 47 7525200 lub 112. 

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama