Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Mieszkańcy Sierosławia mają świetlicę jak nową [zdjęcia]

Właśnie zakończyła się przebudowa budynku w Sierosławiu (gmina Drzycim), w którym mieści się m.in. świetlica wiejska. Inwestycję zrealizowano dzięki dofinasowaniu.  

Udostępnij
sw-czolo-a

W ramach modernizacji, zrealizowanego przez firmę Cezar z Chełmży, wykonano m.in. docieplenie ścian i dachu, wymianę źródła ciepła z piecy kaflowych na pompę ciepła, wymianę podłóg, drzwi wewnętrznych, elektryki i oświetlenia, remont łazienek oraz malowanie ścian.

Gmina Drzycim dostała na ten cel dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 500 tys. zł.

Reklama
Reklama

redakcja@extraswiecie.pl 

Udostępnij

Komentarze (11)

  1. Krysia

    11 czerwca 2023 20:31

    Dzienkujema serdecznie .

    Dzienkujema serdecznie . Bendzie bal.

  2. xxxxxx

    12 czerwca 2023 07:23

    Można? da się?

    Można? da się?

  3. Mieszkaniec gminy

    12 czerwca 2023 07:43

    Brawo PiS 

    Brawo PiS 

    • meszuge64

      13 czerwca 2023 11:57

      Jesteś głupszy od wszystkich

      Jesteś głupszy od wszystkich Fiedurków!!!!!!

  4. PROW

    12 czerwca 2023 13:26

    Tym co już dziękują PiS

    Tym co już dziękują PiS chciałbym wyjaśnić, że PROW to program unijny. Dofinansowanie pochodzi więc z Unii Europejskiej, z którego budżetu wciąż dużo więcej dostajemy niż wpłacamy, a nie od rządu 🙂 Poduczcie się trochę, to nie boli 🙂

    • Falafelka

      12 czerwca 2023 19:36

      A UE to kto? przypadkiem to

      A UE to kto? przypadkiem to nie my? więc kasa z UE to nasza kasa pasi?

      • o rany

        12 czerwca 2023 20:04

        Ptrzecież właśnie to

        Ptrzecież właśnie to napisałem wspominając o budżecie unijnym, czyli wspólnym. Czytaj ze zrozumieniem.

        • Falafelka

          12 czerwca 2023 21:17

          Rząd PIS nie jest rządem

          Rząd PIS nie jest rządem kraju UE? nie pier…… to nie TVN 

          • malip

            12 czerwca 2023 22:07

            Rząd pis nie ma własnych

            Rząd pis nie ma własnych pieniędzy. Dysponuje tylko naszymi podatkami, pożyczkami (które spłacać będą już nie nasze dzieci, tylko wnuki, a kaczyński nie ma jednych, ani drugich) i dofinansowaniami UE, które tylko w części pochodzą z Polski. A te pieniądze i tak w największym stopniu przeznacza na kolesiostwo, rozdawnictwo i finansowanie sekty kk.  No chyba, że najbogatsze państwo nam dopłaci, państwo moradzieccy. Jasne?

          • Falafelka

            13 czerwca 2023 07:48

            Bez bolszewickiej ideologi

            Bez bolszewickiej ideologi się nie da? Zapomiałeś dodać, że kaczor to TW Balbina 

  5. Drzycimiak