Mirosława Zamor, poszukiwana przez rodzinę i policję, jest już bezpieczna w domu

Po trwających ponad dobę poszukiwaniach świecianka Mirosława Zamor odnalazła się w Gdańsku.

Kobieta wyszła z domu we wtorek rano. Była widziana w Galerii Marianki. Potem rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu. W poszukiwania włączyła się policja. W środę rano 67-latka była widziana w Grudziądzu.

Po południu kobieta odnalazła się w Gdańsku.

- Chcemy wszystkim podziękować za pomoc, wsparcie i przede wszystkim udostępnianie informacji na Facebooku, bo to dzięki wam zadzwoniła pani Karolina Gawin z Willa Biała Lilia z informacją o pobycie mamy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy – informuje córka Mirosławy Zamor.

redakcja@extraswiecie.pl

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieBenefit

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors