Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Niespokojna noc. Strażacy: Samochód był wbity w przydrożne drzewo

W poniedziałek w nocy doszło do wypadku w gminie Lniano. Samochód uderzył w drzewo.

Udostępnij
w1

- Miniona noc nie należała do spokojnych. Chwilę przed wpół do drugą otrzymaliśmy informację o alarmie - relacjonują druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lnianie.

Wypadek wydarzył się w poniedziałek Brzemionach (gmina Lniano).

Komenda powiatowa straży pożarnej dostała powiadomienie o godz. 1.24.

Reklama
Reklama

- Na miejscu zastaliśmy pojazd wbity w przydrożne drzewo. Po uwolnieniu kierowcy przy pomocy narzędzi hydraulicznych, przekazaliśmy go zespołowi ratownictwa medycznego - informuje OSP Lniano.

Samochodem podróżowała jedna osoba.

Aktualizacja

Reklama
Reklama

- Volkswagena golfa, który uderzył w drzewo przy drodze powiatowej w Brzemionach, prowadził 25-letni mężczyzna - wyjaśnia ogniomistrz Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Dalsza część artykułu poniżej.

Poszkodowany trafił do szpitala. Po wydostaniu z auta był przytomny.

Reklama
Reklama

W trakcie działań ruchem kierowała policja. Na miejsce skierowano zastępy straży z komendy w Świeciu oraz z OSP Lniano i Błądzim.

Straty oszacowano wstępnie na 10 tys. zł.

Jak informuje policja, 25-letni mieszkaniec powiatu świeckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Straty oszacowano na około 10 tys. zł / Fot. OSP Lniano

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Teraz trzeba zachować

Teraz trzeba zachować szczególną ostrożność przy hamowaniu, mokra nawierzchnia + gnijące liście,  wystarczy ostrzej przychamować i poślizg gotowy, a co niektórzy ostro zapierdzielają…

Panią psycholog proszę o 3

Panią psycholog proszę o 3 kroki rozpędu i baranka w ścianę 🙂 

pozostale osoby które komentują i dają cenne uwagi lub wskazówki dotyczące zachowania na drodze również proszę o baranka w ścianę . Pomyslcie ze czyta to najbliższa rodzina oraz znajomi , wbijamy w was wiecie co.

bez pozdrowień 

Do Fuks

Do Fuks

Zanim idioto cos napiszesz  to przeczytaj dokładnie artykuł,bo o lysych oponach i ze auto bylo nie sprawne policja nie podała do wiadomości a co do rozumu po Twoim komentarzu to bardzie ty go nie posiadasz ,kpiąc z czyjejś tragedi bo sam nie wiesz co moze się w Twoim zyciu wydazyć, 

Widać, że wina kierowcy – nie

Widać, że wina kierowcy – nie zostawie tego tak leno, przyjaciółko rodziny

Przy rodzinie ministrant a na

Przy rodzinie ministrant a na drodze szatan

Powiedzmy szczerze, chłopak

Powiedzmy szczerze, chłopak miał dużo szczęścia, że żyje. Takie komentarze to cóż… Jak zwykle potrafi się ANONIMOWA LENA wypowiedzieć. Nie wiecie czy czasem nie przysnął, czy była mgła i nie zauważył końca drogi. Wy tylko możecie komentować. Nie życzę tego nikomu… Ciekawi mnie czy byście tak pisali o swojej rodzinie. 

Nie pozdrawiam 

Ludzie, zanim napiszecie

Ludzie, zanim napiszecie jakieś debilne espercyzy dotyczące stanu technicznego pojazdu, albo tego, czy był pod wpływem czegoś, to pomyślcie co czuje rodzina, a nawet sam poszkodowany, czytając takie bzdury. Ogarnijcie się, albo zapraszam na stronę Facebooka, którą ma portal i tam pokażcie swoje profile i piszcie. Myślicie, że pod pseudonimem się ukryjecie i możecie pisać co chcecie. Pozdrawiam wszystkich zawistnych komentatorów środkowym palcem. I obyście nigdy nie byli w podobnej sytuacji ! 

Kto to oszacował zr straty 10

Kto to oszacował zr straty 10 Koła? Golf3? Chyba ze wiózł 3 tony wegla.

Ile w niektórych nienawiści i

Ile w niektórych nienawiści i radości z czyjegoś nieszczęścia  każdy kij ma dwa końce

I jak zwykle nie dostosowanie

I jak zwykle nie dostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Była mgła,mokra droga, skrzyżowanie słabo oświetlone ( bo oszczędności) a znak ustąp pierwszeństwa przejazdu ok 15 metrów od skrzyżowania. Niestety ale często dochodzi tam do takich sytuacji. Powini lepiej oznaczyć to skrzyżowanie i najlepiej ściąć to drzewo zanim dojdzie do tragedii. Życzę dużo zdrowia poszkodowanemu.

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Jeżewie kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km. W namierzeniu pirata drogowego pomogli mieszkańcy.

Biznes

Od połowy 2023 r. trwa generalna rozbudowa zakładu firmy Haber w Dzikach koło Świecia.

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim Zmarłego Zdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyStowarzyszenia Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej„Inkubator Przedsiębiorczości” Udostępnij

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Tego się chyba nikt nie spodziewał. - Wszystkie oferty przekroczyły o kilka milionów sumę zabezpieczoną na dokończenie budowy przedszkola - ubolewa wójt gminy Warlubie....

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim ZmarłegoZdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyLokalnej Grupy Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" Udostępnij

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Jedni nazywają go Kamieniem św. Wojciecha, inni Diabelskim Kamieniem. Bez względu na genezę nazwy, stanowi sporą atrakcję turystyczną w powiecie świeckim. Wdecki Park Krajobrazowy...

Biznes

Po trudnym dla samochodów okresie zimowym, warto pomyśleć o dokładnym odkurzeniu i kompleksowym myciu. Mało gdzie potrafią zająć się tym z taką pasją, jak...

Wiadomości

W miniony weekend dwóch kierowców zostało zatrzymanych przez policję dzięki reakcji świadków. Niechlubny rekordzista miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci z komendy powiatowej w Świeciu wspominali w piątą rocznicę śmierci młodszego aspiranta Adama Łobockiego, który zginął na służbie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama